شنبه ۱۳۹۳/۰۹/۱۵

سخنگوي شوراي اسلامي شهر قزوين:

پروژه ساماندهي امامزاده حسين(ع) به همت جمعي نيازمند است

سخنگوي شوراي شهر قزوين از به تصويب رسيدن بخشي از لايحه تملک پروژه امامزاده حسين (ع) در صحن علني شورا خبردادو گفت: براي ادامه کار، دستگاههاي مرتبط همگي بايد به تعهدات خود عمل کنند و همکاري لازم را براي تحقق اهداف طرح به عمل آورند.

به گزارش روابط عمومي شوراي اسلامي شهر قزوين؛ علي صادقي نيارکي با بيان اين خبر افزود: با توجه به اينکه يکي از اولويتهاي شورا، شهرداري و ساير مسئولان استان تسريع در ساماندهي طرح نوسازي امامزاده حسين(ع) است، مقرر شد نسبت به رفع موانع پيش رو اهتمام و پيگيري لازم به عمل آيد.
وي تأکيدکرد: با تأمين منابع لازم نسبت به تملک املاکي که صاحبان آنها حاضر به توافق هستند، اقدام لازم صورت بگيرد.
صادقي نيارکي يادآورشد: با توجه به اينکه پروژه امامزاده حسين(ع) ماهيتي مذهبي، تاريخي و گردشگري دارد، بر اساس توافق به عمل آمده در استانداري براي هريک از دستگاهها همچون شهرداري، سازمان ميراث فرهنگي، اداره کل اوقاف و امور خيريه و کمکهاي دولتي از ناحيه استانداري درصدهايي مشخص شده است.
صادقي نيارکي با تأکيد بر اينکه در صورت ضرورت از ماده 9 قانون تملک استفاده مي شود، تصريح کرد: از همشهريان و مالکين منطقه براي همکاري در ساخت اين پروژه قدرداني مي کنم چراکه همکاري آنها لزوم استفاده از ماده 9 قانون تملک را از بين برده است و متوليان در مواقع خاص ناگزير به استفاده از قانون تملک خواهند شد.
پايان پيام/ 1085/آذر93      

تصاویر مرتبط