یکشنبه ۱۳۹۳/۰۵/۰۵

شاهرخي، فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان در ديدار با اعضاي شوراي شهر قزوين؛

هر که در هر جا و هر مسئوليتي دل در گروي انقلاب دارد، پاسدار است.

در ديدار اعضاي شوراي اسلامي شهر قزوين و فرمانده سپاه صاحب الامر (عج)بر همكاري و تعامل هر چه بيشتر ما بين اين دو نهاد مردمي تاكيد شد.

 

به گزارش روابط عمومي شوراي اسلامي شهر قزوين، عباس ظاهري، رييس شوراي اسلامي شهر قزوين ضمن تبريک انتصاب سردار محمد شاهرخي بيان کرد: سپاه يکي از بازوان تواناي اين نظام است و با توجه به توانمنديهاي اين نهاد و جايگاهي که در بين مردم ايران اسلامي و ساير ملت هاي مسلمان جهان دارد، پيشگام دفاع ازحقوق مظلومين است . وي در ادامه با بيان اينکه با شناختي که از فرمانده جديد سپاه استان داريم ايشان شخصيتي متعهد و توانمند هستند، گفت: شوراي اسلامي شهر آمادگي لازم درخصوص همکاري و تعامل هرچه بيشتر براي برداشتن قدم هاي سريع در برنامه هاي مشترک مابين شوراي اسلامي شهر و سپاه پاسداران را دارد.

رضا صديقي رييس كميسيون شوراياري هاي شوراي اسلامي شهر در اين ديدار با بيان اينکه اين شورا داراي اتفاق نظر و ديد مثبتي در مسائل مي باشد که انتخاب رييس شورا و شهردار قزوين با رأي قاطع همه اعضاء حاکي از اين نگاه مي باشد ، ادامه داد : ارتباط مابين شورا ، شهرداري و سپاه ارتباطي مستمر و قوي است زيرا در زمينه هاي مهم فرهنگي و عمراني مي توان قدم هاي مثمر ثمري در اين خصوص برداشت.

علي صادقي نيارکي رييس كميسيون اداري و مالي شوراي شهر قزوين با بيان اين موضوع که استان قزوين داراي موقعيت استراتژيکي مانند محور مواصلاتي چندين استان و قطب صنعت و گردشگري است اظهار کرد: اين نقاط قوت استان و اين ظرفيتها بايد از طرق مختلف شناسانده شده که در اين ميان سپاه مي تواند نقش بسزايي داشته باشد .

در ادامه جلسه شهلا عطايي، رييس كميسيون باتوان شوراي اسلامي قزوين خواستار ارتباط مستمر سپاه با مدارس استان شد و گفت نبايد در ميان جوانان و سپاه فاصله اي باشد و تأثيرات مثبت سپاه بر روي جوانان بيشتر از پيش شود.

عطايي گفت: کارهايي که سپاه پاسداران در اين مقطع زماني انجام مي دهد نسبت به دوران دفاع مقدس بيشتر شده است و بايد اطلاع رساني در اين خصوص صورت گيرد تا مردم نسبت به خدمات اين نهاد مردمي شناخت بيشتري حاصل کنند.

علي فرخزاد نايب رييس شوراي اسلامي شهر گفت: در حوزه هاي فرهنگي درخواست ما اين است که تعامل پيوسته اي بين شورا و سپاه جهت جذب طيف هاي مختلف داشته باشيم و شوراي اسلامي شهر درخصوص برنامه هاي فرهنگي قدم هاي مثبتي نظير پيوست فرهنگي براي پروژه ها و نگاه معماري اسلامي در پروژه هاي عمراني را برداشته است .

احد چگيني، رييس كميسيون املاك و توافقات شوراي اسلامي شهر اظهار کرد؛ يکي از رسالت هايي که وجود دارد و بر عهده هر نهاد و دستگاهي است، اجرايي کردن منويات مقام معظم رهبري در حوزه فرهنگ و اقتصاد است و در اين خصوص طرحي در شوراي عالي استان ها تنظيم و به شوراهاي سطح کشور ابلاغ شده است که مي توان براي عملياتي کردن آن با سپاه پاسداران تعامل سازنده اي برقرار کرد.

در ادامه اين ديدار محمد شاهرخي فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان اظهار کرد؛ باور ما اين است که سپاهي فقط کارمندان کادري اين نهاد نمي باشند بلکه هر شخصي در هر جا و هر مسئوليتي دل در گرو انقلاب داشته و باعث همدلي و دل گرمي مردم گردد، پاسدار انقلاب اسلامي است.

شاهرخي ادامه داد؛ اميدوارم با وحدت و همدلي و با حفظ باورها، کارها را پيش برده و جلساتي مستمر با اعضاي شوراي شهر درخصوص مسائل مختلف ازجمله موضوعات فرهنگي جهت پيشبرد اهداف عالي نظام در سطح شهر قزوين برگزار کنيم.

تصاویر مرتبط