چهارشنبه ۱۳۹۳/۰۲/۰۳

نائب رئيس شوراي شهر قزوين:

استفاده از مشارو براي آسيب‌شناسي نحوه خدمات نوروزي در شوراي شهر پيگيري مي‌شود

باتوجه به پيشنهادات ارائه شده در خصوص استفاده از مشاور براي آسيب‌شناسي نحوه خدمات نوروزي، اين موضوع با جديت در شوراي شهر قزوين پيگيري مي‌شود.

 

به گزارش روابط عمومي شوراي شهر قزوين، علي فرخزاد در چهارمين جلسه شوراي شهر قزوين در سال جديد که به موضوع اقدامات صورت گرفته توسط مجموعه مديريت شهري در ايام نوروز93 پرداخته شد، اظهار کرد: در ايام نوروز 93 خدمات خوب و ارزشمندي توسط مجموعه مديريت شهري ارائه شد البته اين خدمات نواقص و مشکلاتي نيز داشت.

وي افزود: براي افزايش کيفيت خدمات قابل ارائه توسط مجموعه مديريت شهري بايد در نخستن مرحله خدمات ارائه شده در نوروز93 مورد بررسي قرار گرفته و سپس نواقص، مشکلات، کمبودها و نقاط ضعف آن برطرف شود.

نائب رئيس شوراي شهر قزوين اضافه کرد: باتوجه به گزارش‌هايي که در خصوص اقدامات صورت گرفته در ايام نوروز ارائه شد، پيشنهادات خوبي نيز براي کيفي شدن اين خدمات در سال‌هاي آينده مطرح شد که در جلسات بعدي شورا با جديت بيشتري پيگيري مي‌شود.

فرخزاد عنوان کرد: يکي از پيشنهادات ارائه شده در خصوص استفاده از مشاور براي آسيب‌شناسي نحوه خدمات نوروزي بود که در اين مورد بايد لايحه‌اي به شوراي اسلامي شهر قزوين ارائه شود تا موضوع مورد ارزيابي و تصويب قرار گيرد.

وي تصريح کرد: از مديران و کارکنان مجموعه مديريت شهري که در ايام تعطيلات نوروز شرايط مناسبي براي مسافران نوروزي و گردشگران فراهم کردند، تقدير مي‌کنم.

معرفي هرچه بيشتر رفيت‌هاي شهر قزوين در افزايش گردشگر اثرگذار است

عضو شوراي شهر قزوين نيز در اين جلسه گفت: باتوجه به اين‌که اتوبان از شمال شهر قزوين عبور مي‌کند، موجب مي‌شود مسافران وارد شهر قزوين نشده و از جاذبه‌هاي گردشگري و تاريخي آن اطلاع نداشته باشند.

احد چگيني افزود: بنابراين براي معرفي جاذبه‌هاي تاريخي و گردشگري شهر قزوين بايد بيلبردهايي در حاشيه اتوبان و مسيرهاي پرتردد نصب شود تا موجب جذب مسافران و گردشگران به شهر قزوين شود.

وي اضافه کرد: شهر قزوين از ظرفيت‌ها و امکانات بسيار خوبي براي پذيرايي از مسافران و گردشگران برخوردار است که به دليل عدم توجه به تبليغات لازم در اين زمينه بسياري از مسافران از ظرفيت‌هاي موجود در شهر قزوين بي‌اطلاع هستند.

اين عضور شوراي شهر قزوين ادامه داد: علت اصلي تنها90هزار بازديدکننده از شهر قزوين نيز بي‌توجهي به موضوع تبليغات است که بايد اقدامات جدي‌تري در اين زمينه صورت گيرد.

چگيني با اشاره به ضرورت افزايش سرويس‌هاي بهداشتي و پارکينگ در اطراف موزه حمام قجر عنوان کرد: موزه حمام قجر از جمله موزه‌هايي است که در ايام تعطيلات نوروز تعداد زيادي از مسافران نوروزي را به خود جذب مي‌کند که به دليل کمبود پارکينگ و سرويس بهداشتي در محوطه اين موزه بازديکنندگان با مشکلاتي روبرو مي‌شوند.

وي تصريح کرد: ساخت پارکينگ و سرويس بهداشتي در محوطه اين موزه بايد به صورت ويژه پيگيري شود تا در سال‌هاي آينده با مشکلي در اين زمينه روبرو نباشيم.

استفاده از تيم تخصصي براي تدوين برنامه‌هاي نوروز ضروري است

يکي ديگر از اعضاي شوراي شهر قزوين در خصوص لزوم توجه به برنامه‌ريزي ويژه براي ايام نوروز توسط يک تيم متخصص مجزا گفت: باتوجه به اين‌که ساطزمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين در طول سال به دليل حجم زياد برنامه‌ها و مناسبت‌ها با کمبود زمان روبرو است، فرصت کافي براي برنامه‌ريزي بيشتر براي ايام نوروز در اختيار ندارد.

شهلا عطايي افزود: بنابراين استفاده از يک تيم تخصصي در مجموعه مديريت شهري که زمان کافي براي برنامه‌ريزي ايام نوروز در اختيار داشته باشد از ضروريات است.

وي اضافه کرد: با استفاده از يک تيم تخصصي مي‌توان برنامه‌ريزي بهتر و منسجم‌تري براي ايام نوروز سال‌هاي آينده انجام داد و بسياري از نواقص برنامه‌هاي انجام شده در سال جاري را برطرف کرد.

انتهاي پيام/

تصاویر مرتبط