سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۱/۱۴

مهديه سادات قافله باشی:

شورای پنجم به مسایل فرهنگی نگاه مثبت و پر رنگی داشته است

شورای پنجم به مسایل فرهنگی نگاه مثبت و پر رنگی داشته و در این موضوع هیچ کوتاهی نکرده است.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین ؛مهدیه سادات قافله باشی رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر قزوین درجلسه شورا ضمن گرامیداشت دهه مبارك فجر و سالروز میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن اظهار کرد: اقدامات فرهنگی و اصولاً کار فرهنگی کردن با توجه به سلایق گوناگونی که وجود دارد بسیار کار سختی است.

وی افزود: گام دوم انقلاب چراغ راه روشنی است برای ترسیم آینده ای که شکل می گیرد و امیدوارم با همه اختلافات و سلایقی که در شهر وجود دارد بتوانیم کار فرهنگی را به شکل شايسته اي انجام دهيم .

به گفته دبير شوراي اسلامي شهر قزوين، ارتقای سواد رسانه ای شهروندان و ارتقای سطح فرهنگ و حقوق شهروندی از جمله اقداماتی است که ضروت دارد در کارهای فرهنگی شکل گیرد.

وی تاکید کرد: طی سه سال گذشته در جلسات مختلف فرهنگی شرکت كرده و شهادت می دهم که مجموعه شورای پنجم در بحث فرهنگ هیچ کوتاهی نکرده و بلکه بیشترین همت را برای برگزاری مناسبتهای ملی و مذهبی با دربرگیری همه شهروندان داشته است.

قافله باشي ضمن تقدیر از زحمات سازمانهای مختلف شهرداری در برگزای این مناسبتها و فضاسازی های شهری گفت: دریک مناسبت همه مجموعه هاي شهرداري پای کار هستند که امیدوارم اين اقدامات موجب رضای خداوند قرارگیرد.

 

پایان پیام/
 

تصاویر مرتبط