شنبه ۱۳۹۹/۰۹/۲۹

رئيس شوراي اسلامي شهر قزوين:

پرستاران، پاسداران عرصه سلامت هستند

پرستاران مانند پاسدارانی هستند که به طور شبانه روزی از سلامت مردم در جامعه صیانت و حفاظت می کنند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ حکمت اله داودی رییس پارلمان محلی قزوین در جلسه شورا ضمن گرامیداشت زاد روز باسعادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار، گفت: پرستاران تلاشگران عرصه سلامت هستند که در راه پرستاری از بیماران به طور شبانه روزی در تلاش بوده و در این روزهای سخت مبارزه با کرونا در خط مقدم این عرصه قرار دارند.

وی با بیان اینکه تلاشهای این قشر زحمتکش ستودنی و قابل تقدیر است، بر عدم تجمع و دورهمی ها توسط مردم تاکید و بیان کرد: طبق توصیه ستاد مبارزه با کرونا تجمع و دورهمی ها باعث روند صعودی این بیماری در کشور می شود، بنابراین خانه نشینی و قرنطینه و عدم حضور در دورهمی های می تواند بهترین کمک و خدمت به کادر درمان باشد.

داودی تاکید کرد: در حال حاضر با کمک مردم و رعایت اصول بهداشتی و پروتکل ها از وضعیت قرمز به نارنجی رسیدیم و با استمرار این روند وضعیت بهتری خواهیم داشت.

وی در بخش دیگری از این جلسه که به بررسی لوایح شهرداری قزوین اختصاص داشت، از شهرداری قزوین خواست نسبت به برگزاری مزایده برای پروژه بادامستان اقدام کند.

داودی همچنین در خصوص توافق و تفکیک یک قطعه زمین در بلوار شهید سردار قاسم سلیمانی، خواستار ارائه نقشه کروکی و مشخص شدن تمام سهم شهرداری و مالک در این تفکیک شد و گفت: این لایحه برای روشن شدن برخي موارد و ارائه کروکی آن عودت داده می شود تا بررسی های بیشتری انجام شود.

 

پایان پیام/

تصاویر مرتبط