سه‌شنبه ۱۳۹۹/۰۹/۲۵

قوامی:

اختصاص ردیف بودجه مستقل برای بخش بهداشت و سلامت

در بودجه سال آینده شهرداری قزوین ردیف بودجه مستقل برای موضوع بهداشت و سلامت اختصاص یابد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ سیده منیره قوامی رییس کمیسیون بهداشت و سلامت پارلمان محلی قزوین در جلسه شورا که با دستور کار بررسی لوایح شهرداری برگزار شد، گفت: شهرداری قزوین در بودجه سال ۱۴۰۰ ردیف مستقلی برای حوزه بهداشت و سلامت اختصاص دهد.

وی همچنین به جلسه مشترک کمیسیون بهداشت و محیط زیست با سازمان نظام پرستاری اشاره کرد و افزود: با توجه به فرارسيدن روز پرستار و به پیشنهاد و درخواست نظام پرستاری مقرر شد تا از طریق سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری قزوین به منظور تجلیل از مقام پرستاران هزینه شام رایگان به اعضای این سازمان اختصاص یابد.

به گفته قوامی همچنین در این جلسه تفاهم نامه ای بین سازمان های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین و نظام پرستاری به منطور برخورداری از امکانات رفاهی این سازمان به پرستاران منعقد شد.

سخنگوی پارلمان محلی قزوین همچنین در بخش دیگری از سخنانش خواستار نظارت ناظران ، خارج از مجموعه شهرداری شد و گفت :به منظور دقت نظر در امر نظارت شایسته است تا ناظران پروژه های سرمایه گذاری در شهرداری قزوین خارج ا ز مجموعه انتخاب شوند.

وی در خصوص وضعیت حسابرسی شهرداری قزوین در سال ۹۷ نیز تاکید کرد: باید اشتباهات عمدی و غیرعمدی صورت گرفته که حسابرس آن را بررسی و گزارش داده مشخص شود و برخورد با این تخلفات نیز در دستور کار قرار گیرد؛ بنابراین گزارش حسابرس باید به صورت مشروط به تصویب برسد.

 

پایان پیام/
 

تصاویر مرتبط