سه‌شنبه ۱۳۹۹/۰۹/۱۱

حکمت اله داودی:

طرح توسعه آستان مقدس امامزاده حسین(ع) محدود تر می شود

برای تسریع در روند اجرای پروژه توسعه آستان مقدس امامزاده حسین(ع) و ساماندهی مناطق تخریب شده، این طرح با محدودیت بیشتری اجرا می شود.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ حکمت اله داودی رییس پارلمان محلی قزوین در جلسه شورا، پیرامون طرح ساماندهي آستان مقدس امامزاده حسین (ع) گفت: این پروژه مشارکتی بوده و با همکاری شهرداری قزوین، اداره راه و شهرسازی، اوقاف و امور خيريه و میراث فرهنگی اجرا می شود.

وی افزود: در جلسات مشترکی که با اداره کل راه وشهرسازی داشتیم، تاکید کرده ایم که سهم این اداره کل زودتر پرداخت شود تا هر چه سریع تر وضعیت تملکات در این پروژه مشخص شود.

داودی افزود: مقرر شده است، این طرح کوچک تر شود، تا وضعیت بخش های تخریب شده زودتر مشخص شود.

وي در ادامه این جلسه در خصوص مصوبه واگذاری پروژه ستاره پونک خاطر نشان کرد: بدهی های شهرداری قزوین به بانک شهر روز به روز در حال افزایش است و باید پرداخت شود؛ بنابراین شهرداری قزوین در نظر دارد تا با واگذاری این پروژه بخشی از بدهی ها را پرداخت کند.

رییس شورای اسلامی شهر قزوین تصریح کرد: در حال حاضر شاهد کاهش قیمت در اکثر بازارها هستیم و مشخص نیست که با قیمت گذاری جدید بتوان مشتری برای این پروژه پیدا کرد؛ بنابراین با توجه به اینکه برای این پروژه مشتری هم وجود دارد، واگذاری این پروژه با نظر اعضا به تصویب رسید.

وی همچنین در این جلسه با اشاره به ترور دانشمند هسته ای كشور شهید محسن فخری زاده، گفت: بار دیگر دست جنایت کار عناصر خودفروخته و وابسته به بیگانگان و صهیونیسم بین المللی با هدف شوم مقابله با پیشرفتهای علمی کشور یکی از چهره های برجسته و مدیران و دانشمندان ایران اسلامی را آماج حملات تروریستی قرار داده است.

رییس پارلمان محلی قزوین، ضمن تسلیت شهادت مظلومانه سردار رشید انقلاب اسلامی، محسن فخری زاده ، رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و از دانشمندان زبده و شاخص عرصه صنایع راهبردی کشور و اساتید سرآمد و نامدار دانشگاه جامع امام حسین(ع) و جامعه علمی ایران توسط رژیم صهیونیستی به محضر امام زمان (عج) ، رهبر معظم انقلاب اسلامی( دامه بركاته) ، خانواده مکرم آن شهید و ملت شریف و مجاهد ایران و همکاران و همسنگران وی خاطرنشان کرد: دشمنان کوردل ملت ایران به ویژه طراحان، آمران، عاملان و حامیان این جنایت نیز بدانند اینگونه جنایت ها در عزم و اراده ایرانیان برای ادامه این مسیر باشکوه و اقتدار آفرین خللی ایجاد نخواهد کرد.

 

پایان پیام/

تصاویر مرتبط