سه‌شنبه ۱۳۹۹/۰۹/۰۴

داودی:

كمربندي نسیم شمال آماده بهره برداری است

در چند روز آینده شاهد بهره برداری از پروژه بهسازی محور نسیم شمال به عنوان یکی از شاخص ترین پروژه های شورا و شهرداری قزوین هستیم.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ حکمت اله داودی رییس پارلمان محلی قزوین در جلسه شورا با بیان اینکه بهسازی جاده نسیم شمال یکی از پروژه های شاخص شورا و شهرداری قزوین دراین دوره از شوراهاست، افزود: این پروژه یکی از مطالبات اصلی مردم قزوین و شورای پنجم بود که خوشبختانه با اقدامات شهرداری قزوین تا چند روز آینده به بهره برداری می رسد.

وی خاطرنشان کرد: در جریان اجرای پروژه کوچکترین تعرضی به باغستان سنتی قزوین و محیط زیست نشده و برابر مصوبه شورای عالی معماری و شهرسازی همان مسیر سابق بازسازی شد.
 

داودی با بیان اینکه این مسیر نقش یک کریدور مهم در حمل و نقل کشور را ایفا می کند گفت: این پروژه یک طرح ملی است؛ چراکه مسیر تردد بسیاری از خودروها از اقصی نقاط کشور است.

وی با اشاره به این نکته که در بهسازی این مسیر از تکنولوژی بتن مسلح بهره گرفته شده است، افزود: تمامی مسایل ایمنی شهروندان و سرنشینان خودرو در این مسیر تامین و روشنایی و خط کشی و تعویض جداول نیز انجام شده است.

داودی در ادامه این جلسه در بررسی نامه شهرداری مبنی بر افزایش ۲۰۰ درصدی سرمایه در بانک شهر گفت: با این موضوع مشروط به مشخص بودن تامین منابع مالی و اخذ مجوز شورا موافقت می شود.

رییس پارلمان محلی قزوین همچنین در خصوص لایحه شهرداری قزوین مبنی بر واگذاری پروژه ستاره پونک خاطرنشان کرد: این لایحه بر مبنای تعیین تکلیف سریع بدهی های شهرداری قزوین و طبق خواسته اعضای شورا پیگیری شده است و با تصویب آن روند پرداخت بدهی ها تسریع می شود.

 

پایان پیام/

تصاویر مرتبط