سه‌شنبه ۱۳۹۹/۰۸/۲۷

مهدي عبدالرزاقی:

در صورت نياز پروژه هاي عمرانی تعطیل و اعتبار آن صرف سلامت شهروندان شود

اگر مصوبات ستاد مقابله با کرونا به طور دقیق و کامل اجرا شود، شاهد کاهش بیماری کرونا در جامعه خواهیم بود

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهرقزوین؛ مهدی عبدالرزاقی نایب رییس پارلمان محلی قزوین درجلسه شورا که با حضور معاون استاندار و فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد مقابله با کرونای استان، فرماندار، شهردار و رییس دانشگاه علوم پزشکی قزوین برگزار شد، ضمن قدردانی از شهردار قزوین، گفت: از ابتدای شیوع کرونا هر زمان که نیاز به همراهی با مجموعه سلامت و درمان استان بود لایحه شهرداری به شورا ارسال و با اکثریت آرای نمایندگان پارلمان محلی قزوین به تصویب رسید.

وی با اشاره به سیاستهای ابلاغی از سوی ستاد مقابله با کرونا در کشور و استان قزوین گفت: به نظر می رسد این سیاستها و مصوبات ستاد کرونا کامل اجرایی نمی شود؛ به عنوان نمونه طرح تعطیلی اصناف از ساعت ۱۸ در شهر قزوین به خوبی به اجرا درنمی آید.

عبدالرزاقی ادامه داد: مساله به خطر افتادن جان انسانها و زحمات کادر درمان طی ٩ ماه اخیر و خستگی و فرسودگی آنان از جمله نکاتی است که باید مورد توجه قرارگیرد.

نایب رییس پارلمان محلی قزوین خاطر نشان کرد: معتقدم اگر مصوبات ستاد مقابله با کرونابا دقت و به طور کامل اجرایی شود قطعاً باری از روی دوش دانشگاه علوم پزشکی و کادر درمان برداشته خواهد شد.

وی در ادامه ضمن قدردانی از زحمات و تلاشهای انجام شده توسط شهردار قزوین در امر مقابله با کرونا پیشنهاد داد: حتی اگر یک پروژه عمرانی در شهر تعطیل و اعتبار آن صرف حوزه سلامت مردم و امر مقابله با کرونا شود؛ قطعاً کار حٓسنه ای کرده ایم چرا که کمک به جان شهروندان حق الناس است و ضرورت دارد در این حوزه ورود کرده و تلاش کنیم.

تصاویر مرتبط