سه‌شنبه ۱۳۹۹/۰۸/۲۷

سياوش طاهرخاني، شهردار قزوین:

در مبارزه با کرونا کوتاهی نمی کنیم

درچارچوب مصوبات شورا و طبق وظیفه ذاتی در شهرداری قزوین آماده تعامل و همکاری با ستاد مبارزه با کرونا ‌در استان هستیم.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ سیاوش طاهرخانی شهردار قزوین در بیست و هشتمین جلسه شورای اسلامی شهر قزوین در سال جاري با اعلام آمادگی شهرداری در امر مبارزه با بیماری کرونا اظهار داشت: از ابتدای شیوع این بیماري، شهرداری قزوین از جمله دستگاههای پیشتاز در مبارزه با کرونا بود و درحال حاضر نیز آماده تعامل و همکاری در چارچوب مصوبات شورای اسلامی شهرقزوین و اعتبارات هستیم.

وی افزود: سلامت و جان شهروندان بسیار ارزشمند است و در این راستا و در حیطه وظایف ذاتی شهرداری کوتاهی نخواهیم کرد.

شهردار قزوین تاکید کرد: شهرداری قزوین جزو اولین ارگانهایی بود که درامر مبارزه با کرونا به صورت نقدی و غیرنقدی کمک هایی را برای این موضوع اختصاص داد.

طاهرخاني همچنین از اختصاص اعتبار برای خرید مایحتاج بهداشتی پرسنل از جمله ماسک و مواد ضدعفوني كننده خبر داد و گفت: مبالغی جهت تهیه وسایل بهداشتی به پرسنل تخصیص یافته است تا موارد بهداشتی دراین ارگان مهم و خدمات رسان به نحو شایسته ای رعایت شود.

وی با بیان اینکه در امور مربوط به دستفروشان در روز بازارها و تفکیک زباله از مبدا و سایر موضوعات، هوشمندانه پیش می رویم افزود: در شهرداری قزوین نیمی از پرسنل به صورت صبح کار و نیمی دیگر در شیفت ظهر به کار گرفته می شوند تا فاصله اجتماعی و پروتکلهای بهداشتی به خوبی رعایت شود.

پایان پیام/
 

تصاویر مرتبط