سه‌شنبه ۱۳۹۹/۰۷/۱۵

رییس شوراي اسلامي شهر قزوین خبر داد؛

راه اندازی نمایشگاه دائمی صنعت هسته ای در قروین

قرار است در کنار موزه ملت در سرای سعدالسلطنه قزوین نمایشگاهی دائمی از دستاوردهای صنعت هسته ای توسط سازمان انرژی اتمی ایران راه اندازی شود که می تواند بِرندی برای قزوین باشد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ حکمت اله داودی رییس پارلمان محلی قزوین در جلسه علنی شورا که با دستور کار بررسی لوایح شهرداری برگزار شد، گفت: شهرداری قزوین درنظر دارد با مشارکت سازمان انرژی اتمی و طبق هماهنگی های انجام شده با این سازمان اولین نمایشگاه دائمی دستاوردهای صنعت هسته ای ایران را كنار موزه ملت در سرای سعدالسلطنه راه اندازی کند.

رییس شورای اسلامی شهر قزوین افزود: راه اندازی این نمایشگاه در کنار موزه ملت مجموعه ای ارزشمند و نفیس خواهد شد.

داودی در بخش دیگری از سخنانش ضمن تسلیت فرارسیدن اربعین حسینی، خواستار توجه شهروندان به مصوبات ستاد کرونا شد و افزود: با توجه به تاکیدات و فرمایشات مقام معظم رهبری و ستاد مقابله با کرونا امسال هیچ گونه تجمعی به مناسبت اربعین حسینی نخواهیم داشت و شهروندان می توانند از منازل خود زیارت های توصیه شده را قرائت کنند.

وی همچنین با گرامیداشت هفته نیروی انتطامی به تلاشگران این عرصه گفت: برقراری نظم، امنیت و آرامش در جای جای میهن اسلامی با تلاش حافظان امنیت و پرسنل نیروی انتظامی برقرار شده است که جای تقدیر دارد.
 

 

پایان پیام/

تصاویر مرتبط