سه‌شنبه ۱۳۹۹/۰۷/۰۸

فرج اله فصیحی رامندی:

شهرداری مصوبات شورا را با دقت بيشتري اجرا كند

شهرداری قزوین باید مصوبات شورا را با دقت و توجه بیشتر اجرا کرده و به آنها توجه کند.

به گزارش روابط عمومي شوراي اسلامي شهر قزوين؛ فرج اله فصیحی رامندی رییس کمیسیون مالی و اقتصادی شورای اسلامی شهر قزوین در جلسه علنی شورا که با دستورکار بررسی لوایح شهرداری برگزار شد، اظهار داشت: قرار بر این بود بابت تسویه بدهی های شهرداری به بانک شهر پروژه های بادامستان، الهیه و پونک فریز شود؛ بنابراین هزینه کرد پول حاصل از فروش بادامستان باید برای پرداخت بدهی ها صرف شود.

::وی افزود: هر یک از اعضای شورا ممکن است نظراتی در خصوص هزینه کرد فروش پروژه بادامستان داشته باشند که محترم است؛ اما این نظرات تا به تصمیم تبدیل نشده نباید گفته شود.

فصیحی رامندی همچنین تاکید کرد: شهرداری قزوین در این شرایط کمبود بودجه اقدام به شروع سه پروژه جدید کرده که درست نیست و شورا باید به این نکات توجه کند.

رییس کمیسیون مالی_اقتصادی شورای اسلامی شهر قزوین همچنین بر ضرورت توجه به مصوبات شورای اسلامی شهر قزوین از سوی شهرداری تاکید کرد وگفت: طبق مصوبه شورا درخصوص تکمیل پروژه حکم آباد، قرار بود که چند قطعه زمین به ارزش ۳۰ میلیارد تومان در اختیار معاونت عمرانی شهرداری قزوین قرار گیرد که متاسفانه تاکنون محقق نشده است.

وی در خصوص فروش و واگذاری سهام شهرداری قزوین نیر گفت: دراین شرایط بازاربورس که سهامداران عمده در حال فروش هستند، واگذاری سهام کار اشتباهی است.

این عضو شورای اسلامی شهر قزوین همچنین خواستار برگزاری انتخابات کمیسیونهای تخصصی شورا شد و گفت: متاسفانه کمیسیونهای تخصصی شورا با تعداد نفرات قانونی برگزار نمی شود.

وي افزود: با توجه به اینکه انتخابات کمییسیونها در سال آخر شوراي پنجم برگزار نشده است، لذا فعالیت کمیسیونها هم قانونی نیست.

پایان پیام/
 

تصاویر مرتبط