سه‌شنبه ۱۳۹۹/۰۷/۰۸

سعید دقیقی:

بدهی های شهرداری یکجا تسویه شود

شهرداری قزوین باید برای تسویه بدهی هایش بسته پیشنهادی ارائه کند و به صورت یکجا این بدهی ها را تسویه کند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ سعید دقیقی رییس کمیسیون املاک و توافقات پارلمان محلی قزوین در جلسه علنی شورا که بادستور کار بررسی لوایح شهرداری قزوین برگزار شد، در خصوص پرداخت بدهی های شهرداری به بانک شهر، گفت:
برای پرداخت کامل بدهی شهرداری قزوین به بانک شهر باید بسته جامعی تعریف و ارائه شود و نباید به صورت خُرد این بدهی را تسویه کند.

 وی افزود: در گذشته املاک زیادی برای تسویه بدهی ها به بانک شهر تهاتر شده؛ اما به دلیل عدم پرداخت و تسویه یکجا همچنان مشکل بدهی پابرجاست؛ بنابراین باید به صورت یکجا این بدهی ها تسویه شود.

دقیقی خاطر نشان کرد: اگر املاکی که در گذشته بابت تسویه بدهی هابه بانک شهر واگذار شده را نگه می داشتیم، سرمایه حدود هزار میلیارد تومانی در دست شهرداری بود که می توانست با آنها این بدهی را تسویه کند.

رییس کمیسیون املاک و مستغلات پارلمان محلی قزوین همچنین درخصوص واگذاری پروژه بادامستان گفت: لازم است برای هزینه کرد اعتبار حاصل از این پروژه شهرداری قزوین لایحه ارائه کند تا شورا در خصوص آن تصمیم گیری نماید.

دقیقی در بخش دیگری از سخنانش خواستار ارائه لایحه دوفوریتی مبنی بر مساعدت شهرداری قزوین در اختصاص زمینی برای احداث پایگاه اورژانس در جنوب شهر قزوین شد و تاکید کرد: این موضوع توسط شهرداری به فوریت بررسی و مکانهایی را برای احداث پایگاه اورژانس در جنوب شهر مشخص کند.

 وی همچنین از حمایت پارلمان محلی قزوین از ورزشکاران المپیکی و پارالمپیکی خبرداد و گفت: ۸۰ میلیون تومان اعتبار برای کسانی که در المپیک و پارالمپیک سهمیه کسب کرده اند در نظر گرفته شده است.

 

پایان پیام/
 

تصاویر مرتبط