سه‌شنبه ۱۳۹۹/۰۷/۰۸

زهرا یوسفی:

ضرورت ورود جدی تر مجموعه مدیریت شهری در پیشگیری از کرونا

شهرداری قزوین به منظور پیشگیری از شیوع کرونا اقدامات و فعالیتهای جدی تری را در دستورکار قرار دهد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ زهرا یوسفی رییس کمیسیون خدمات شهری پارلمان محلی قزوین در جلسه علنی شورا که با دستور کار بررسی لوایح شهرداری برگزار شد، طی سخنانی گفت: در حال حاضر شرایط ابتلا به کرونا در شهر قزوین فوق حاد و بحرانی است و شهرداری قزوین نباید منتظر تصمیمات ستاد مقابله با کرونا باشد.

وی افزود: شهرداری باید مانند روزهای نخستین ورود کرونا به استان وارد عمل شود و در مناطق تحت مدیریت خود مانند بوستان ها و مراکز تجمع اقدامات جدی تری داشته باشد.

یوسفی با بیان اینکه برخی شهروندان نسبت به رعایت پروتکلهای بهداشتی بی توجه شده اند، تصریح کرد: باید از تجمع افراد در بوستانها و فضاهای در اختیار شهرداری قزوین جلوگیری شود.

رییس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر قزوین، در بخش دیگری از این جلسه که با حضور رییس اورژانس قزوین برگزار شد، گفت: وجود این فرشتگان، نجات بخش انسان هاست و باید از تلاشهای شبانه روزی آنان تقدیر شود.

وی همچنین به کمبود منابع مالی در سطح دانشگاه علوم پزشکی قزوین اشاره و خاطرنشان کرد: در حال حاضرکه بخش بهداشت و درمان استان بار مضاعفی را به دوش می کشد، متاسفانه از نظر منابع مالی ضعیف است و باید حمایت شود.

یوسفی تاکید کرد: مساعدت و کمک به این بخش فراتر از بحث شهری و مربوط به همه شهروندان است.

وی ادامه داد: برای تامین زمین ساختمان مرکزی اورژانس استان باید استانداري رأسا وارد عمل شود و اداره کل راه و شهرسازی و شهرداری قزوین نیز در این مسیر همکاری داشته باشند.

 

پایان پیام/
 

تصاویر مرتبط