دوشنبه ۱۳۹۹/۰۶/۰۳

رییس شورای اسلامی شهر قزوین:

حمایت های دولت برای تکمیل طرح های بوستان ملی باراجین استمرار یابد

در مجموعه بوستان ملی باراجین سعی شده تا با ارایه خدمات، فضایی با نشاط و مفرح برای مسافرین و شهروندان فراهم شود.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ حکمت اله داودی رییس پارلمان محلی قزوین در آیین افتتاح و بهره برداری از پروژه های شهرداری قزوین طی سخنانی، گفت: استان قزوین به لحاظ موقعیت در مسیر تردد استانهای شمالی و غربی قرار دارد و در بوستان ملی باراجین سعی شده تا همه امکانات برای مسافرین و شهروندان فراهم شود.

وی از نوبخت، معاون رییس جمهور به جهت مساعدت و کمک های صورت گرفته در توسعه خدمات در بوستان ملی باراجین قدردانی کرد و خواستار استمرار این کمک ها برای تکمیل طرح سافاری پارک و افنتاح آن تا پایان کار دولت شد.

داودی در خصوص پروژه های افتتاحی شهرداری قزوین عنوان کرد: مخزن ذخیره آب با اعتباری بالغ بر ۸ میلیارد تومان افتتاح می شود که دراین مخزن آموزش غواصی برای آتش نشانان و استفاده هیأت قایقرانی از این فضا در نظر گرفته شده است.

به گفته داودی پروژه دوچرخه هوايي (اسکای بایک) نیر از دیگر پروژه هایی است که در راستای ایجاد شور و نشاط میان شهروندان و با رعایت تمام مسایل ایمنی آماده و مورد بهره برداری قرارمی گیرد.

رییس پارلمان محلی قزوین همچنین به پروژه سافاری پارک اشاره كرد و گفت: سه دره از این مجموعه آماده شده و چهار دره نیز در حال ساخت است که تقاضا داریم برای رفع محدودیتهای این پروژه همکاری و مساعدت صورت گیرد.
 
پایان پیام/

تصاویر مرتبط