سه‌شنبه ۱۳۹۹/۰۵/۲۱

فصیحی رامندی:

تاکسی بیسیم از طریق مزایده واگذار شود

طبق قانون باید واگذاری تاکسی بیسیم ۱۳۳ از طریق مزایده صورت گیرد نه با ترک تشریفات.

 به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ فرج اله فصیحی رامندی رییس کمیسیون مالی و اقتصادی پارلمان محلی قزوین در جلسه علنی شورا که با دستورکار بررسی لوایح شهرداری برگزار شد، در سخنانی در خصوص واگذاری تاکسی بیسیم گفت: دراین واگذاری باید فقط سایت ، وبسایت و تجهیزات مربوطه واگذار شود نه اینکه مکان و دکل را نیز واگذار کنیم.

این عضو شورای اسلامی شهر قزوین تاکید کرد: شرکت مذکورکه قرار است تاکسی بیسیم بدون رعایت تشریفات قانونی به آنها واگذار شود، فاقدتخصص مدیریتی لازم است و پیش بینی می شود در این کار شکست بخورند و سازمان تاکسیرانی مجددا مدیریت آن را به اجبار عهده دار شود.

وی افزود: واگذاری با ترک تشریفات موجب استفاده از رانت و تضییع حقوق دیگران می شود؛ چرا که سایرین از شرکت در مزایده محروم می شوند. همچنین استفاده از این روش مانع فروش به قیمت واقعی می شود، گفته شده یکی از خریداران تا مبلغ دو میلیارد تومن پیشنهاد خرید داده است شما می خواهید با قیمت کارشناسی به این تعاونی واگذار کنید.

فصیحی رامندی اضافه کرد: این شرکت فاقد مجوز قانونی برای اداره بیسیم هست و این مهمترین نکته است؛ بنده با ترک تشریفات و واگذاری شبکه تاکسی بیسیم با این شزایط مخالفم.

وی ضمن اعلام موافقت با این لایحه در صحن شورا تاکیدکرد: باید قید شود که اگر بعد از سه ماه این شرکت نتوانست مجوزهای لازم را اخذ کند نسبت به واگذاری از طریق مزایده اقدام شود.

 

پایان پیام/
 

تصاویر مرتبط