سه‌شنبه ۱۳۹۹/۰۵/۱۴

رییس کمیسیون بهداشت و محیط زیست پارلمان محلی قزوین:

به حوزه سرمایه گذاری در شهرداری بیشتر توجه شود

باید به موضوع سرمایه گذاری در شهرداری قزوین نگاه جدی تری وجود داشته باشد و درکمیسیونی تخصصی به این موضوع پرداخته شود.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهرقزوین؛ سیده منیره قوامی رییس کمیسیون بهداشت و محیط زیست پارلمان محلی قزوین در جلسه علنی شورا که با دستورکاربررسی لوایح شهرداری برگزار شد، خواستار توجه بیشتربه موضوع سرمایه گذاری در شهرداری قزوین و استفاده از ظرفیت و توان بخش خصوصی شد.

وی تاکید کرد: باید در جلسه ای با حضور مدیران حوزه سرمایه گذاری شهرداری قزوین مشکلات و موانع عدم موفقیت درجذب سرمایه گذار در شهر قزوین بررسی شود تا بدانیم اشكال كار كجا است؟ چرا هنوز پرونده سرمايه گذاري هايي كه در سنوات گذشته با مشاركت شهرداري توسط بخش خصوصي صورت گرفته مثل پروژه برج هاي راژيا، مجموعه تالار شهر و مهر و ماه هنوز باز است و تعيين تكليف نمي شود؟


قوامی تصریح کرد: ما نتوانستیم طی سه سال گذشته از منابع مالی و توان بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در شهرقزوین استفاده کنیم؛ بنابراین ضرورت دارد به صورت تخصصی به این موضوع پرداخته و به آن توجه شود پيشنهاد مي كنم كميسيون مالي و اقتصادي شوراي شهر قزوين به كميسيون مالي اقتصادي و سرمايه گذاري تغيير يابد تا در يك كميسيون تخصصي موانع و مشكلات حوزه سرمايه گذاري برطرف شود و بتوانيم از توان بخش خصوصي در توسعه و آباداني شهر استفاده كنيم..

رییس کمیسیون بهداشت و محیط زیست پارلمان محلی قزوین همچنین خواستار تامین تجهیزات و امکانات مرکز پژوهش های شورای اسلامی شهرقزوین شد و گفت: انتظار می رود شهرداری براساس نظر رییس این مرکز نسبت به تهیه تجهیزات مورد نیاز اقدام کند.
 

پایان پیام/

تصاویر مرتبط