سه‌شنبه ۱۳۹۹/۰۴/۳۱

رییس کمیسیون املاک و مستغلات پارلمان محلی قزوین:

به وضعیت جاده سلامت رسیدگی شود

:وضعیت جاده سلامت در شهر قزوین که یکی از پرتردد ترین محورهای شهر محسوب می شود، مناسب نیست و باید شهرداری قزوین در راستای حل مشکلات این مسیر اقدام کند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین ؛ سعید دقیقی رییس کمیسیون املاک و مستغلات پارلمان محلی قزوین در جلسه علنی شورا که با دستور کار بررسی لوایح شهرداری قزوین برگزار شد، بیان کرد: این مسیر وضعیت خوبی ندارد و بارها شاهد برخورد دوچرخه سوار با عابر بوده ایم و لازم است تا مشکلات این مسیر پرتردد حل شود.


وی در بخش ديگري از سخنانش گفت: به دلیل روند طولانی رسیدگی در پرونده های ملکی و توافقات و نوسانات شدید قیمت زمین و ملک طی چند ماه اخیر، قیمت های کارشناسی شده در این پرونده ها با قیمت روز متفاوت بوده است.

اين عضو شوراي اسلامي شهر قزوين افزود: همین امر موجب شده تا مراجعان و شهرونداني که پرونده ای دراین خصوص دارند به مشکلاتی برخورد کنند.

دقیقی درخصوص لایحه دوفوریتی شهرداری قزوین درخصوص کسر 30 درصد قیمت کارشناسی کلیه توافقات املاک در اسفند ماه سال گذشته گفت: به دلیل نارضایتی مراجعان درخصوص توافقات باشهرداری قزوین و افزایش قیمت ملک و زمین و قیمت های کارشناسی موجود در پرونده ها، پیشنهاد شد تا کسر ۳۰ درصد قیمت کارشناسی کلیه توافقات املاک در بازه زمانی اسفندماه سال گذشته نسبت به قیمت کارشناسی روز در سال ۹۹ محاسبه و ملاک عمل قرارگیرد.

رییس کمیسیون املاک و مستغلات شورای اسلامی شهر قزوین اضافه کرد: همچنین برای ماههای فروردین و اردیبهشت نیز کسر ۲۰ درصد در نظر گرفته شد.

پایان پیام/
 

تصاویر مرتبط