سه‌شنبه ۱۳۹۹/۰۴/۳۱

رییس کمیسیون بهداشت و محیط زیست :

عمليات عمراني خانه بهداشت و سلامت به زودي آغاز مي شود

با پیگیری های انجام شده در کمیسیون بهداشت و محیط زیست پارلمان محلی قزوین عمليت عمراني خانه بهداشت و سلامت در ابتدای جاده سلامت قزوین به زودي آغاز می شود.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ سیده منیره قوامی رییس کمیسیون بهداشت و محیط زیست پارلمان محلی قزوین در جلسه علنی شورا که با دستور کار بررسی لوایح شهرداری برگزار شد، گفت: در کمیسیون بهداشت و محیط زیست پارلمان محلی قزوین دو دستور کار شامل مکان یابی و احداث خانه بهداشت و سلامت در جاده سلامت و اجرای طرح کاهش مصرف پلاستیک مورد بحث و بررسی قرارگرفت.

 وی افزود: براین اساس خانه بهداشت و سلامت در ابتدای جاده سلامت و به مساحت ۲۵ مترمربع و با سازه پیش ساخته به زودی راه اندازی می شود.

به گفته قوامی برای اجرای طرح کاهش مصرف پلاستیک نیز که قبلا مبلغ ۳۰ میلیون تومان بودجه پیش بینی شده بود، در کمیسیون مقرر شد تا بودجه این طرح افزایش یابد و شهرداری قزوین نیز اجرا و زمان بندی این طرح را به شورای شهر قزوین ارائه کند.

 وی دربخش دیگری از این جلسه، خواستار تسریع درفرایندهای ملکی در شهرداری قزوین شد و گفت: شهرداری قزوین باید دراین راستا به پرونده ها ی توافق و املاک سریع تر رسیدگی کند.

 

پایان پیام/
 

تصاویر مرتبط