شنبه ۱۳۹۹/۰۴/۲۱

رییس شورای اسلامی شهر قزوین تاکید کرد:

ضرورت هم افزایی بیشتر برای پیشبرد اهداف مدیریت شهری قزوین

به منظور پیشبرد اهداف در مجموعه مدیریت شهری قزوین لازم است تا هم افزایی در همه بخش‌ها بیش از گذشته وجود داشته باشد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ حکمت اله داودی رییس پارلمان محلی قزوین در جلسه علنی شورا که با دستور کار بررسی لوایح شهرداری قزوین برگزار شد، طی سخنانی گفت: در هفته عفاف و حجاب قرار داریم و ضرورت دارد تا سازمان فرهنگی- ورزشی شهرداری قزوین نسبت به اطلاع رسانی موضوعات مرتبط با عفاف و حجاب در بیلبوردها و مکان های مختلف اقدام کند.

رییس شورای اسلامی شهر قزوین در ادامه از تلاش های مجموعه مدیریت شهری در اجرای پروژه ها و راه اندازی سه طرح مهم که با حضور مسئولین استانی انجام شد، خاطر نشان کرد: این پروژه ها در مناطق کم برخوردار شهر افتتاح شدو شهروندان می توانند از خدمات آنها بهره مند شوند.

وی همچنین خاطرنشان کرد: تا پایان شورای پنجم نیز پروژه هایی همچون پارک بانوان در جنوب شهر، پروژه کمربندی شرق، هفت دره در بوستان باراجین، ساختمان آتش نشانی و سایر بوستانهای در حال احداث و پروژه های عمرانی به بهره برداری می رسد.

رییس شورای اسلامی شهر قزوین در ادامه این جلسه، در خصوص روکش بودجه نیز از اعضای شورا خواست نظرات و اطلاعت خود را اعلام کنند تا جمع بندی و به شهرداری اعلام شود.

داودی در خصوص لایحه بهسازی ناوگان تاکسیرانی و ارائه تسهیلات از طریق رسوب بانکی، خواستار مشخص شدن منبع مالی و ردیف بودجه ای آن از سوی شهرداری قزوین شد.
پایان پیام/

تصاویر مرتبط