شنبه ۱۳۹۹/۰۴/۲۱

محمدبیگی ،نماینده مردم قزوین در مجلس شوراي اسلامي:

نبود مدیریت واحد، مهم ترین دليل حل نشدن مشکلات استان است

باید از جزیره ای عمل کردن و چندپارچگی پرهیز شود؛ زیرا نبود مدیریت واحد و عدم انسجام دلیل اصلی حل نشدن مشکلات استان است.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین، فاطمه محمدبیگی نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی در جلسه هم اندیشی با مدیران شهری با ابراز خرسندی از حضور در جمع مدیران شهر اصیل و فرهنگی قزوین، افزود: به قزوینی بودنم افتخار می کنم؛ زیرا قزوین شهری نخبه پرور است و ساکنان آن حافظان ارزش های ایرانی_اسلامی هستند.

محمدبیگی خاطر نشان كرد: ما نمایندگان مردم در مجلس آماده پیگیری و حل مشکلات مردم در مجمع نمایندگان و در حوزه انتخابی خود هستیم.

وی با طرح این سوال که چرا باید برای حل مشکلات منتظر حضور بالادستی ها باشیم ؟ بر ضرورت تفاهم میان مدیران استان برای تصمیم گیری در خصوص مسائل مختلف تاکید و عنوان کرد: عدم انسجام و نبود مدیریت واحد از مهم ترین دلایل حل نشدن مشکلات در سطح استان است.

محمدبیگی خطاب به اعضای شورا و مدیران شهری گفت: مدیریت در شرایط کنونی کار سختی است؛ اما با همدلی بیشتر می توان روند انجام کارها را سرعت بخشید.

این نماینده مجلس با تاکید بر ضرورت حفظ بافت فرهنگی شهر قزوین، اضافه کرد: از تمام ظرفیت های قانونی این حوزه برای تسریع در انجام امور استفاده خواهیم کرد.

محمدبیگی با اشاره به جایگاه مسائل زیست_محیطی و ضرورت توجه به آن در موضوعات شهری، افزود: با توجه به انتخابم به عنوان سخنگوی فراکسیون محیط زیست مجلس، تمام تلاش خود را برای پیگیری مطالبات مردم در این بخش به کار خواهم بست.

این مسئول خاطرنشان کرد: اگر ترافیک شهر مدیریت نشود، قزوین در سال های آینده از آلوده ترین شهرهای کشور خواهد شد، همچنین ساماندهی مجموعه دفن بهداشتی زباله محمدآباد امری ضروری است؛ زیرا با سلامت مردم ارتباط دارد.

این نماینده مجلس با بیان این مطلب که ۴ سال فرصت داریم تا زیرساخت ها را نو کنیم و بودجه های استانی و ملی را به سوی خدمت به مردم سوق دهیم، تاکید کرد: باید به وضعیت گردشگری و جذب گردشگر، باغستان سنتی قزوین و تشویق باغداران، ساماندهی ورودی ها و خروجی های شهر، اشتغالزایی در معبر جاده ابریشم و بسیاری از موضوعات مهم شهری با نگاه ویژه تری نگریست.

وی با بیان این مطلب که شهرداری ها در حوزه عفاف و حجاب ۱۰ وظیفه دارند، اظهار داشت: باید فرهنگسراها و کتابخانه های عفاف و حجاب داشته باشیم. همچنین باید به دختران نسل امروز هویت ببخشیم.

نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی در پایان سخنانش اظهار امیدواری کرد: روزی برسد که هیچ بنای تاریخی رها شده ای در قزوین وجود نداشته باشد.

پایان پیام/
 

تصاویر مرتبط