شنبه ۱۳۹۹/۰۴/۲۱

سیاهکلی ،نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی:

آماده پیگیری و حل مشکلات شهری هستیم

ملزم به تزریق امید به مردم هستیم و دراین راستا برای هرگونه همکاری و تعامل به منظور حل مشکلات استان و شهر قزوین آمادگی داریم

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ لطف اله سیاهکلی نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی در نشست هم اندیشی با مدیران مجموعه مدیریت شهری طی سخنانی اظهار داشت: باید شورا و شهرداری نقش کلیدی و اول را در مدیریت شهر داشته باشد و سایر دستگاهها کمک و همراهی لازم را با این مجموعه به عمل بیاورند؛ اما در این مسیر ایراداتی وجود دارد که مانع انجام کارها به درستی می شود که باید رفع شود.


وی با تاكيد بر همكاري برخي نهادها با مجموعه مديريت شهري گفت: بارها گفته شده که وقتی قرار است طرحی در شهر اجرا شود، نظرات و مطالبات ساکنین محلات باید در اولویت قرار گیرد؛ درحالی که ما در تصمیم گیری ها مردم را شریک نمی دانیم.

سیاهکلی همچنین در خصوص ساماندهی ورودی های شهر خاطرنشان کرد: ورودی های شهر قزوین وضعیت نامناسبی دارد و باید در این راستا اقدامات اساسی صورت گیرد.

وی تصریح کرد: آمادگی داریم مشکلات موجود درشهر را با تشکیل جلسات و کارگروه های مختلف با دستگاههای اجرایی حل کنیم.

سیاهکلی با ابراز تاسف از اینکه به نیروهای ارزشمند در استان بی توجه هستیم، افزود: قزوین نیروهای ارزشمند بسیاری دارد و باید به این شخصیتها احترام گذاشت و آنان را تکریم کرد.

وی تاکید کرد: نباید اجازه دهیم سرمایه گذاران با تنگ نظری از استان فرار کنند.

نماینده مردم قزوین در مجلس شوراي اسلامي بار دیگر از آمادگی برای حل مشکلات و تعارضات با نهاد ها خبر داد و گفت: در حوزه اصلاح قوانین و مشکلات جانبی در بخش های مختلف آمادگی داریم.

وی خاطرنشان کرد: مجلس هم با شروع به کار کمیسیون ها در باب اقتصاد و معیشت مردم وارد میدان شده و بنده نیز در کمیسیون صنعت در بحث ساماندهی وضعیت خودرو تمام تلاش خود را به كار مي گيرم.
پایان پیام/

تصاویر مرتبط