شنبه ۱۳۹۹/۰۴/۲۱

سياوش طاهرخانی:

تحقق مدیریت واحد شهری از مطالبات مجموعه مدیریت شهری قزوین است

پیگیری و تحقق موضوع مدیریت واحد و یکپارچه شهری از موضوعات مهم مجموعه مدیریت شهری و از مطالبات اصلی شهروندان است.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ سیاوش طاهرخانی شهردار قزوین در جلسه هم اندیشی مديران مجموعه مدیریت شهری با نمایندگان مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی ضمن قدردانی از تلاش های صورت گرفته از سوی نمایندگان مردم قزوین در مجلس شوراي اسلامي برای گره گشایی از مشکلات مردم، اظهار امیدواری کرد: قوانینی در مجلس بررسی و به تصویب برسد که موجب احقاق بیش از پیش حقوق شهروندان قزوینی و تحقق هرچه بیشتر عدالت شود.

شهردار قزوین با بیان این مطلب که تحقق مدیریت یکپارچه شهری موضوعی مهم و در خور توجه است، خاطرنشان کرد: می توان با همکاری، تعامل و بهره گیری از خرد جمعی به این مهم دست یافت.

این مسئول یادآور شد: شهرداری دارای ضوابط خاصی است که باید به روزرسانی شود ،همچنین ۳۲۰ وظیفه برای ۱۶ سازمان و سه منطقه شهرداری در قانون پیش بینی شده است.

وی در تبیین برخی اقدامات شهرداری گفت: قزوین اولین شهری است که طرح مصوب جامع ترافیک دارد، همچنین شهرداری قزوین با تمام توان در موضوعات فرهنگی، اجتماعی، بهداشتی، گردشگری و... پیشگام بوده است.

طاهرخانی افزود: کمک به ساخت مساجد، فرهنگسراها، احداث مجموعه باراجین، مرمت سرای تاریخی سعدالسلطنه، پیشتازی در عرصه مبارزه با کرونا و مواردی از این دست گواه این ادعاست.

شهردار قزوین با بیان این مطلب که اقدامات زیربنایی خوبی در شهرداری قزوین انجام شده است، عنوان کرد: مدیران مجموعه مدیریت شهری قزوین خادم و پاسخگوی مردم هستند؛ اما به تنهایی نمی توانیم تمام مشکلات را حل کنیم؛ زیرا شهرداری در بسیاری از پروژه ها نیز خارج از وظیفه خود عمل کرده و همواره پیشتاز خدمت رسانی بوده است.

وی با تبریک روز عفاف و حجاب به بانوان و آقایان، تاکید کرد: عفاف و حجاب تنها ویژه بانوان نیست و باید در گفتار و عمل به این سیره نبوی توجه ویژه ای داشته باشیم.
پایان پیام/

تصاویر مرتبط