چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۴/۱۸

شهردار قروین:

پروژه های عمرانی در مناطق سه گانه شهر فعال است

با مدیریت هزینه و برنامه‌ریزی و در راستای سیاستهای شورای اسلامی شهر قزوین پروژه های عمرانی در سطح مناطق سه گانه شهر فعال است

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ سیاوش طاهرخانی شهردار قزوین در آيين افتتاح پروژه های شهرداری که به مناسبت گراميداشت هفته شهرداری ها و دهیاری ها و با حضور استاندار، اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی از مدیران استانی و شهری برگزار شد، گفت: با توجه به تاکید اعضای شورا و در راستای سیاست های شورای اسلامی شهر قروین و با مدیریت مالی و حوزه برنامه ریزی مناطق، سعی کرده ایم همه پروژه ها را فعال کنیم که بوستان شهروندی یکی از شاخص ترین پروژه هایی است که در مدت۱۵ ماه آماده بهره برداری شد.

وی با بیان اینکه امروز شاهد افتتاح سه پروژه شهری هستیم، افزود: این پروژه ها با اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد تومان به مرحله اجرا درآمده که بوستان شهروندی به عنوان اولین بوستان آموزش شهروندی کشور یکی از این پروژه ها است.

وی با تأکید براینکه اساس کار ما در ساخت پروژه های شهری انسان محور بودن است، به جزییات این پروژه اشاره کرد و افزود: این بوستان به مساحت یک هکتار و دارای فضاهای سبز، بازی و آموزشی است که نصب المان پاکبان و اختصاص فضایی برای آموزش شهروندان از جمله مزایای آن به شمار می رود.

شهردار قزوین در ادامه به پروژه پاتوق محله در خیابان فردوسی اشاره و بیان کرد: این پروژه به مساحت تقریبی دو هزار متر مربع با اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد ریال و در مدت ۴ ماه ونیم احداث شده است.

طاهرخانی با تاکید بر اینکه برای ما دقت در هزینه و کیفیت پروژه ها بسیار مهم است، گفت: هدف این است که پروژه ها در زمان مقرر و با بهترین کیفیت به بهره برداری برسد.

وی همچنین در خصوص پروژه فرهنگسرای شهید منتظری در جنوب شهر قزوین گفت: این پروژه نیز در منطقه جنوب شهر در زمینی به مساحت یک هزار و ۲۰۰ متر مربع، در سه طبقه و با اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال احداث شده است.

پایان پیام/

تصاویر مرتبط