سه‌شنبه ۱۳۹۹/۰۴/۰۳

قوامی:

بدهی‌های شهرداری به بانک شهر هرچه سریع تر پرداخت شود

شهرداری قزوین پرداخت بدهی‌ها به بانک شهر را جدی قلمداد نمی کند؛ بنابراین ضرورت دارد هر چه سریعتر این بدهی ها تعیین تکلیف شود.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ سیده منیره قوامی رییس کمیسیون بهداشت و محیط زیست پارلمان محلی قزوین در جلسه علنی شورا که با دستور بررسی لوایح شهرداری قزوین برگزار شد، طی سخنانی اظهار داشت: در سال گذشته مصوب کردیم که شهرداری قزوین ابتدا از محل فروش املاک و سپس فروش سهام نسبت به پرداخت بدهی‌های خود به بانک شهراقدام کند؛ اما تاکنون اقدامی در این خصوص صورت نگرفته است.

وی با بیان این مطلب که شهرداری به دنبال استمهال بدهی است تا این یک سال هم به پایان برسد و برای پرداخت بدهی ها برنامه ای ندارد، خواستار تعیین تکلیف این بدهی ها شد و در خصوص لایحه استمهال تسهیلات بانک شهر نیز خواستار قراردادن بازه زمانی شد.

قوامی در بخش دیگری از سخنانش بر ضرورت توجه سازمان پارک ها و فضای سبزدر آبیاری درختان محوطه سبزه میدان شد و گفت: به نظر می رسد بتن ریزی اطراف درختان در محوطه سبزه میدان، آبیاری درختان را با مشکل مواجه کند؛ بنابراین سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قزوین باید توجه بیشتری دراین خصوص داشته باشد.

این عضو شورای اسلامی شهر قزوین همچنین تاکید کرد: بسیاری از نخاله‌های ساختمانی زیر درختان قدیمی باغستان درbمحدوده پل امام رضا(ع) رهاسازی می شود که خواستار پیگیری این موضوع نیز هستیم.
پایان پیام/

تصاویر مرتبط