سه‌شنبه ۱۳۹۹/۰۴/۰۳

بررسی چند لایحه شهرداری در پارلمان محلی قزوین

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ لایحه تمدید قرارداد و افزایش ۱۴ درصدی اجاره بهای ساختمان معاونت شهرسازی واقع در ملاصدرا با قید زمانی تا پایان شهریور امسال به تصویب رسید و مقرر شد شهرداری در این مدت نسبت به انتقال این معاونت به مکانی دیگر اقدام کند.

اعضای پارلمان محلی قزوین در یازدهمین جلسه شورا در سال جاری، پس از بررسی چند لایحه مالی و اقتصادی شهرداری، آنها را به تصویب رساندند.

این گزارش می افزاید؛ لایحه عوارض بهای خدمات اتباع خارجی به ترتیب سهم شهرداری ۵۰ درصد، سهم اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی ۴۰ درصد وسهم شورای شهرستان ۱۰ درصد به تصویب نمایندگان مردم در شورای اسلامی شهر قزوین رسید.

این گزارش خاطرنشان می کند؛ تصویب اعطای تسهیلات ایثارگری به مادر یکی از شهدای قزوینی، قرائت گزارش حسابرسی سازمانهای اتوبوسرانی، زیباسازی، آتش نشانی و فناوری اطلاعات و موافقت اعضای شورا با نظر حسابرس از دیگر مصوبات این جلسه شورای اسلامی شهر قزوین بود.

::براساس این گزارش؛ لایحه استمهال تسهیلات به مدت یک سال به بانک شهر بابت بدهی اوراق مشارکت به مبلغ ۲۰۷ میلیارد تومان و در راستای حل مشکل دسته چک و سایر عملیاتهای بانکی با قید بازه زمانی ۶ ماهه به تصویب اعضای شورای اسلامی شهر قزوین رسید.

پایان پیام/
 

تصاویر مرتبط