شنبه ۱۳۹۹/۰۳/۱۷

حکمت اله داودی:

آغاز فعاليت خطوط اتوبوسراني مناطق كم برخوردار از هفته آينده

رییس شورای اسلامی شهر قزوین از آغاز فعالیت بخشی از خدمات ناوگان اتوبوسرانی در برخی از مناطق کم برخوردار و با رعایت فاصله اجتماعی و پروتکل های بهداشتی از هفته آینده خبر داد.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ حکمت اله داودی رییس پارلمان محلی قزوین با اعلام این خبر در نهمین جلسه شورا در سال جاری که با دستورکار بررسی لوایح شهرداری قزوین برگزار شد، گفت: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته با ستاد مبارزه با كرونا خطوط اتوبوسرانی از هفته آينده در برخی مناطق كم برخوردارمانند شهرک های شهید بهشتی، بهار، عارف و مینودر با رعایت فاصله اجتماعی و پروتکل های بهداشتی شروع به کار می کند.

وی همچنین از هماهنگی های صورت گرفته با وزارت کشور درخصوص حمایت از رانندگان اتوبوس به ویژه پرداخت حقوق و مساعدت به آنان خبر داد.

داودی همچنین خواستار تجدیدنظر در خصوص بودجه سازمان اتوبوسرانی در سال جاری با توجه به شرایط کرونا و تعطیلی ناوگان اتوبوسرانی شد.

رییس شورای اسلامی شهر قزوین در ادامه ضمن تاکید بر لزوم حفاظت از باغستان سنتی قزوین خواستار آمادگی بیشتر سازمان آتش نشانی برای مقابله با هرگونه آتش سوزی به خصوص باغات سنتی شد.

وی تأکید کرد: باید این آمادگی به گونه ای باشد که آتش بلافاصله و در کمترین زمان ممکن مهار شود تا باغستان سنتی قزوین آسیب نبیند.

داودی افزود: درهفته های اخیر شاهد آتش سوزی های متعدد در کشور بودیم که به طور قطع این موارد باعث آسیب رساندن به محیط زیست و طبیعت خواهد شد.

رییس شورای اسلامی شهر قزوین در بخش دیگری از سخنانش با گرامیداشت روز جهانی محیط زیست، گفت: همه انسان ها در نگهداری محیط زیست مسئول هستند و ضرورت دارد همگی در بهتر کردن شرایط زیستی وعدم تخریب محیط زیست بیشتر بکوشیم.
پایان پیام/

تصاویر مرتبط