سه‌شنبه ۱۳۹۹/۰۲/۲۳

جمالی پور،استاندار قزوین:

نبايد با تصمیمات غلط موجود زنده ای به نام شهر را از بین ببریم

تصمیمات باید نیازهای مردم را برطرف کند؛ از همین رو توجه به هویت نیازها و ظرفیت ها ضرورتی اجتناب ناپذیر تلقی می شود


:small_red_triangle_down:به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ هدایت اله جمالی پور استاندار قزوین در نشست بررسی موضوعات شهری در شهرهای استان كه با حضور معاون شهرسازی و معماری وزیر راه و شهرسازی و دبیر شورای عالی شهرسازی و معماری ایران، رییس و اعضای شورای اسلامی و شهردار قزوین و جمعی از مدیران ارشد استانی و شهری برگزار شد، تاکید کرد: باید تمامی مجموعه ها و ارگان ها برای رفع نیازهای شهر همدل و همسو باشند.

:small_red_triangle_down:وی یکی از مشکلات کنونی کشور را نگاه بخشی مدیران دانست و افزود: این‌نگرش تنها معطوف به ماموریت های سازمانی مدیران است.، در صورتی که هدف از تشکیل سازمان ها ایجاد همبستگی میان آحاد جامعه است.

:small_red_triangle_down:استاندار قزوین در ادامه این نشست از صنعت گردشگری به عنوان ظرفیتی مهم در کشور یاد کرد.

:small_red_triangle_down:این مسئول با تاکید بر ضرورت بازنگری در تصمیمات نادرست، خواستار مساعدت معاون وزیر راه و شهرسازی و دبیر شورای عالی شهرسازی و معماری ایران برای رفع مشکلات استان شد.

:small_red_triangle_down:جمالی پور، توجه به خواسته های به حق مردم‌ و برنامه ریزی برای پاسخگویی به این خواسته ها را مهم خواند و افزود:سازمان میراث فرهنگی باید برای حفظ بافت های فرسوده برنامه داشته باشد تا با توجه به نیازهای مردم بافت تاریخی نیز حفظ شود.

:small_red_triangle_down:استاندار قزوین خواهان اصلاح قوانین در راستای تامین منافع مردم شد و خاطرنشان کرد: نباید با تصمیمات غلط شهر را به عنوان یک موجود زنده از بین ببریم.

تصاویر مرتبط