سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۲/۲۰

رییس کمیسیون حقوقی، بازرسی و نظارت پارلمان محلی قزوین:

دستان کادر پزشکی قزوین را می بوسم

باید به عنوان افراد حاضر در پشت جبهه نبرد با ویروس کرونا با مدیریت و تامین اعتبار تا حد امکان نیازهای کادر درمانی را برطرف کنیم و من به نوبه خود دستان کادر پزشکی استان را در مقابله با کرونا می بوسم.

 
به گزارش روابط عمومی شورای اسبلامی شهر قزوین؛ احد چگینی رییس کمیسیون حقوقی، بازرسی و نظارت پارلمان محلی قزوین در جلسه شورا، ضمن تقدیر از تلاش ها و اقدامات شهرداری قزوین در مقابله با ویروس کرونا گفت: از شهردار قزوین به دلیل اقدامات در بحث مقابله با کرونا و دیدار با پرسنل آرامستانها و سایراقدامات صورت گرفته در این راستا قدردانی می کنم.

رییس کمیسیون حقوقی، بازرسی و نظارت شورای اسلامی شهر قزوین تصریح کرد: لازم است دیدار و تقدیر شایسته ای از تیم پزشکی بیمارستانهایی که درگیر درمان بیماران کرونایی هستند انجام شود.

احد چگینی در بخش دیگری از سخنانش خواستار رسیدگی ویژه و بیشتر به وضعیت سرویس های بهداشتی سطح شهر شد و بیان کرد: به دلیل قدرت بالای شیوع این ویروس باید رسیدگی بیشتری به سرویس های بهداشتی عمومی در سطح شهر صورت گیرد؛ زیرا درغیر اینصورت باید این مکان ها تعطیل شود.

این عضو شورای اسلامی شهر قزوین، همچنین با بیان اینکه شهروندان باید توصیه های بهداشتی را جدی بگیرند، تاکید کرد: باید تدابیری نیز برای مدیریت تجمعات در چهارشنبه آخر سال اندیشیده شود.

وی همچنین با توجه به مراجعات مردمی به شهرداری ها برای پرداخت عوارض، خواستار تمدید مهلت پرداخت این عوارض تا پایان اردیبهشت سال ۹۹ شد.
پایان پیام /

تصاویر مرتبط