سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۲/۲۰

رییس کمیسیون خدمات شهری پارلمان محلی قزوین :

ضرورت همکاری نیروی انتظامی در تعطیلی روزبازارها

به منظورجلوگیری از گسترش بیماری کرونا حمایت و همکاری نیروی انتظامی در تعطیلی روزبازارها در شهر قزوین ضروری است.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ زهرایوسفی رییس کمیسیون خدمات شهری پارلمان محلی قزوین در جلسه شورا در سخنانی ضمن تقدیراز زحمات کادر درمانی در بیمارستانها برای درمان بیماران کرونایی گفت: پزشکان و پرستارانی که درحال خدمت رسانی به بیماران اهستند، جان برکفان واقعی به شمار می روند که با وجود خطر ابتلا به درمان بیماران می پردازند.

وی افزود: تامین نیازها و تجهیزات بخش درمان ضرورت دارد و باید مدیریت و تدابیر به موقع انجام شود.

یوسفی درادامه با اشاره به اقدامات خوب شهرداری قزوین در ضدعفونی معابر سطح شهر گفت: شهرداری قزوین دراین حوزه اقدامات ارزنده ای داشته که قابل تقدیر است.

وی همچنین خاطرنشان کرد: در مناطق شهرداری تردد شهروندان و مراجعین بسیار زياد است و باید در این خصوص تدابیری اندیشه شود تا از ورود مراجعین جلوگیری شود.

پایان پیام/

:small_red_triangle_down:رییس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر قزوین تاکید کرد: هرچه میزان تجمعات مردمی کاهش یابد پیشگیری از این بیماری نیز آسانتر خواهد شد.

:small_red_triangle_down:یوسفی همچنین خواستار ایجاد حصار برای تندیس های موجود در شهر شد و فزود: از سازمان زیباسازی می خواهم تا برای جلوگیری از تماس شهروندان با این تندیس ها با حصار فاصله ای ایجاد کنند تا شهروندان درخطر نباشند.
 

تصاویر مرتبط