پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۰۸

تصویب بودجه سازمان های تابعه معاونت خدمات شهری در پارلمان محلی قزوین

در ادامه بررسی بودجه سال ٩٩ شهرداری قزوین، بودجه پیشنهادی معاونت خدمات شهری شهرداری مورد بحث و بررسی نمایندگان مردم در پارلمان محلی قزوین قرارگرفت.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ در ادامه روند بررسی بودجه شهرداری قزوین، بودجه پیشنهادی سازمان آتش نشانی شامل پروژه های خرید ماشین الات و تجهیزات آتش نشانی، مطالعه و اجرای آبرسانی در بازار ، احداث و تکمیل تجهیزات ساختمان مرکزی ایستگاههای آتش نشانی مورد بحث و بررسی اعضای شورای اسلامی شهر قزوین قرارگرفت و با پاره ای اصلاحات تصویب شد.

براساس این گزارش؛ در این جلسه، بودجه سازمان آرامستانهای شهرداری برای پروژه های مقاوم سازی و توسعه ساختمان اداری، حفظ و نگهداری غسالخانه، ساخت قبور و ججرات خانوادگی در بهشت صدر و فاطمه(س) و خدمات مربوطه، توسعه فضای سبز آرامستان جدید، طراحی و محوطه سازی آرامستان بهشت فاطمه(س) مورد بحث و بررسی قرار گرفت و تصویب شد.

این گزارش خاطرنشان می کند؛ بودجه سازمان مديريت پسماند شهرداری از جمله طرح مرمت و پوشش انهار و لایروبی رودخانه ها، حفاری، لایروبی و شناسایی چاه ها، احداث مراکز انباشت و بازیافت زباله و دفن و سوزاندن زباله ها، ،طرح خرید وسایط نقلیه و ماشین آلات ، حمل و دفن زباله، احداث کمپ نگهداری حیوانات ناق و خرید مخازن تفکیک از مبدأو ... مورد بحث و تبادل نظر اعضای شورای اسلامی شهر قزوین قرارگرفت و به تصویب رسید.

این گزارش تصریح می کند؛ بودجه سازمان پارک ها و فضای سبز شامل طرح احداث پارک و ایجاد فضای سبز، درختکاری، اجرای سیستم آب خام و تجهیز مخازن، بازپیرایی بوستانها و تجهیز زمینهای بازی، ایجاد و توسعه فضای سبز شهری و... مورد بحث و تبادل نظر قرارگرفت و به تصویب رسید.

این گزارش می افزاید؛ بودجه پیشنهادی سازمان میادین و فرآورده های کشاورزی شامل پروژه مجتمع خدماتی و کارگاهی بیدستان، ایجاد میادین میوه و تره بار، ساماندهی بازار پرنده ها و روز بازارها مورد بحث و بررسی قرارگرفت و مورد تصویب قرار گرفت.

پایان پیام/
 

تصاویر مرتبط