سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۴

دادودی:

ایجاد خط ویژه اتوبوس در قزوین پیگیری می شود

تصمیم ایجاد خط ویژه اتوبوس به منظور تسریع در تردد ناوگان اتوبوسرانی باید در شورای ترافیک مصوب شود؛ اما شوراي شهر و شهرداری قزوین این موضوع را پیگیری می کنند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ حکمت اله داودی رییس پارلمان محلی قزوین در جلسه علنی شورا که با دستور كار بررسی لوایح شهرداری قزوین برگزار شد، ضمن تسلیت سانحه هواپیمای مسافربری اوکراین اظهار داشت: به خانواده های این عزیزان تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای جانباختگان رحمت و غفران الهی خواستارم.

وی، همچنین با تسلیت درگذشت دکتر احسان اشراقی به خانواده ایشان و جامعه فرهنگ و هنر قزوین، گفت: وی از چهره های ممتاز تاریخی و پژوهشگر برجسته ای بود که قزوین به داشتنش می بالید.

داودی دربخش دیگری از این جلسه ضمن ابراز همدردي با حادثه ديدگان سيل استان سيستان و بلوچستان، در خصوص ایجاد خط ویژه اتوبوس در قزوین سخن گفت و تأکید کرد: این موضوع باید در شورای ترافیک مطرح شود؛ اما شوراي شهر و شهرداری قزوین این موضوع را پیگیری می کنند.

رییس شورای اسلامی شهر قزوین همچنین در خصوص مصوبات کمیسیون بهداشت و محیط زیست، خاطرنشان کرد: شهرداری قزوین باید در خصوص ایستگاه سنجش آلودگی هوا نقش مشارکتی داشته باشد نه اینکه تمامی هزینه ها را در این مورد متقبل شود.

وی تاکید کرد: به مناسبت روز هوای پاک جلسه ای مشترک با حضور مدیرکل حفاظت از محیط زیست استان، شهرداری و مدیران مرتبط در این حوزه در صحن علنی شورای شهر قزوین برگزار شود تا ضمن استفاده از نظرات و پیشنهادات آن ها در بحث آلودگی هوا، راهكارهاي كاهش آن نيز مورد بررسي قرار گيرد

/پایان پیام/

تصاویر مرتبط