یکشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۱۵

داودی:

حرکت بزدلانه آمریکا در به شهادت رساندن سردار سلیمانی، بزرگترین خطای استراتژیک این کشور در منطقه بود

رییس شورای اسلامی شهر قزوین در صحن علنی پارلمان محلی قزوین شهادت سردار بزرگ اسلام حاج قاسم سلیمانی را به پیشگاه مقام معظم رهبری (دامه بركاته) و ملت شهیدپرور ایران تبریک و تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ حکمت اله داودی رییس پارلمان محلی قزوین با اشاره به فرمايشات گوهربار بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران که فرمودند "شهادت هنر مردان خداست". شهادت سردار رشید اسلام، ذوالفقار ولایت و مالک اشتر زمان سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و فرماندهان مبارزه با تروریسم و شهید ابوالمهدی المهندسی را محضر امام زمان(عج) و مقام معظم رهبری (دامه بركاته) و فرمانده معزز کل قوا و مجاهدان جبهه مقاومت اسلامی و همرزمان و بیت شریف ایشان و تمامی ملت ایران تبریک و تسلیت گفت.

براساس این گزارش؛ داودی در ادامه افزود: سردار سرافراز حاج قاسم سلیمانی نه تنها مایه عزت و افتخار ایران، بلکه تمامی مسلمانان و مستضعفان تحت ستم و سیطره استکبار و صهیونیسم جهانی بود و نمونه عیني " اشداء علي الكفار رحماء  بينهم " بود.

وي خاطر نشان كرد: تاریخ مجاهدت این سردار سرافراز را در مبارزه با تروریسم و مستکبران و زدودن آثار نحس داعش از خاورمیانه از یاد نخواهد برد.

رییس شورای اسلامی شهر قزوین خاطرنشان کرد: آمریکا بداند که حمله بزدلانه و جنایتکارانه بر علیه سردار سلیمانی بزرگترین خطای راهبردی آن کشور در منطقه بود که به فرمایش مقام معظم رهبري "انتقام سختی در انتظار جنایتکاران است که دست پلید خود را به خون سردار سلیمانی آغشته کردند". بدون تردید خط جهاد و مقاومت با انگیزه ای مضاعف ادامه پیدا خواهد کرد و این شادی آنان را به زودی به عزا تبدیل خواهند کرد.
 
به گفته داودی، هرچند شهادت این فرمانده بزرگ مقاومت که آرزوی قلبی او بود، ضایعه بزرگی برای جهان اسلام به شمار می رود؛ اما به تعبیر حضرت امام(ره) "هر پرچمی که از دست توانای سرداری بیفتد، سردار دیگری آن را برخواهد داشت". با شهادت سرداران بزرگی که این ملت تاکنون تقدیم کرده نه تنها خدشه ای در حرکت نیروهای مسلح و توانمندی های دفاعی کشور پیش نیامده است؛ بلکه خون جدیدی در رگ های رزمندگان تزریق کرده است.

رییس شورای اسلامی شهر قزوین در پایان عنوان کرد: بار دیگر به روح بلند سردار شجاع سپاه اسلام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی که به کاروان شهیدان گلگون کفن انقلاب اسلامی پیوست ادای احترام می کنیم و اطمینان داریم که خون این شهید بزرگوار همچون دیگر شهدای انقلاب اسلامی برکات زیادی برای ملت ایران و آزادی خواهان جهان در پی خواهد داشت.
 
/پایان پیام/

تصاویر مرتبط