شنبه ۱۳۹۸/۱۰/۱۴

عبدالرزاقی:

نام سردار سلیمانی درتاریخ خواهد درخشید

با شهادت سردار سلیمانی برگی از جنایتهای آمریکا درتاریخ ثبت شد و نام سپهبد حاج قاسم سلیمانی درتاریخ خواهد درخشید.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ مهدی عبدالرزاقی نایب رییس پارلمان محلی قزوین در جلسه علنی شورا ضمن تسلیت شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی اظهار داشت: وقتی یک مقام نظامی و دولتی ایران در کشور ثالث توسط آمریکای جنایتکار به شهادت می رسد، برگی از دفتر جنایتهای آمریکا ورق می خورد که در تاریخ ثبت می شود.

وی در ادامه، لایحه شهرداری پیرامون اهدا و هبه ۵ دستگاه دوربین نظارت تصویری را که درکمیسیون عمران مطرح شده بود را قرائت کرد و گفت: به دلیل نوسانات قیمت دلار به غیر از تحویل ۴۰ دستگاه دوربین نظارت تصویری به شهرداری مقرر شد ۵ دستگاه دوربین نیز در ازای تفاوت هزینه ریالی ناشی از نوسانات قیمت دلار به شهرداری تحویل داده شود.

وی همچنین در خصوص توافق ملکی در خیابان پیروزی گفت: باید در این لایحه قیدی مصوب کنیم که شهرداری پس از تملک برای این محدوده طرح ارائه کند.

نایب رییس شورای اسلامی شهر قزوین همچنین خواستار پاسخگویی و شفاف سازی شهرداری پیرامون برخی توافقات صورت گرفته با مالکینی که ملک آنها مشمول عقب نشینی می شود، شد.

عبدالرزاقی در خصوص افزایش چندبرابری جرایم کمیسیون ماده صد گفت: درسال گذشته در هفت سنگان قدیم برای پرونده ای جریمه متری ۳۵۰ هزار تومان در کمیسیون تصویب شد؛ اما دقیقا در همان محل جریمه امسال متری دو میلیون و ۲۵۰ هزارتومان است که افزایش چندبرابری داشته است که این موضوع باید توسط ،شهرداری اصلاح شود.

/پایان پیام/
 

تصاویر مرتبط