شنبه ۱۳۹۸/۱۰/۱۴

قافله باشی:

اقدام آمریکا در به شهادت رساندن سردار سلیمانی مصداق بارز ترور بین المللی بود

سخنگوی شورای اسلامی شهر قزوین اقدام آمریکا را در به شهادت رساندن سردار بزرگ اسلام حاج قاسم سلیمانی را مصداق بارز ترور بین المللی و خشونت جهانی خواند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ مهدیه سادات قافله باشی سخنگوی شورای اسلامی شهر قزوین در جلسه علنی شورا با بیان این مطلب اظهار داشت: درحالی که سال نو میلادی را با تولد حضرت مسیح و آرزوی صلح و عدل برای جهانیان آغاز کرده ایم، به شهادت رساندن سردار سلیمانی، جهان را به شوک فرو برد.

این عضو شورای اسلامی شهر قزوین خاطرنشان کرد: امنیت به معنای واقعی درمنطقه با وجود سردار سلیمانی تعریف می شد و این شهید عالیقدر رشته تسبیح اتحاد ایرانیان بود.

سخنگوی شوای اسلامی شهر قزوین، ضمن تسلیت این ضایعه بزرگ تاکید کرد: سپهبد حاج قاسم سلیمانی دارای شخصیتی بزرگ و یک دیپلمات باهوش بود که درسطوح بالاي بین المللی و امنیت نقش آفرینی می کرد.

وی با اشاره به مجاهدت ها و رشادتهای این سردار ایران و اسلام به لایحه شهرداری قزوین مبنی بر نامگذاری یکی از خیابانهای مهم شهر قزوین به نام این سردار بزرگ اشاره کرد و گفت: سه پیشنهاد مطرح شده بود که میدان عدل، خیابان نادری حد فاصل میدان آزادی تا میدان میرعماد و بلوارنوروزیان حدفاصل میدان سرداران تا اتوبان قزوین- زنجان مطرح شد که به نظر محور نوروزیان به دلیل وجود دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) ،دانشجويان غير ايراني اين دانشكاه مناسب ترین گزینه برای نامگذاری به شمار می رود

/پایان پیام/

تصاویر مرتبط