شنبه ۱۳۹۸/۰۹/۰۹

قوامی:

تاخیر در اجرای برخی پروژه‌های شهری به دلیل نبود اعتبارات است

رییس کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورای اسلامی شهر قزوین، دلیل تاخیر در اجرای برخی پروژه‌های شهری را نبود اعتبارات ذکر کرد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ سیده منیره قوامی طی سخنانی در جلسه علنی شورا گفت: اگرچه تذکر تسریع در اجرای پروژه ها صحیح است؛ اما با این اوضاع نباید توقعی از شهرداری داشت و باید صبرکرد تا شهردار جدید برای درآمدزایی راه های خود را پیشنهاد کند.


وی در این جلسه که با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین برگزار شد، اظهار اداشت: به منظور ارتقای فرهنگ شهروندی باید برنامه های بیشتری انجام شود تا شاهد مشارکت پذیری فعال شهروندان در اجرای برنامه های شهری و افزایش حس تعلق آنان به شهر باشیم.

رییس کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورای اسلامی شهر قزوین خاطرنشان کرد: می توان از ظرفیت و توانمندی های مردمی در ارتقای فرهنگ شهروندی در حوزه های پسماند، ترافیک و فضای سبز استفاده کرد.

قوامی در ادامه به وضعیت واگذاری خانه هنرمندان اشاره و اضافه کرد: این واگذاری مصوبه شورا را ندارد و ضرورت دارد ابتدا مصوبه شورا برای مشخص شدن متولی آن اخد و اساسنامه آن هم به صحن شورا ارائه شود.

این عضو شورای اسلامی شهر قزوین با تأکید بر ضرورت تکریم ارباب رجوع از سوی مدیران و کارکنان مجموعه مدیریت شهری اضافه کرد: همه ما باید بدانیم که مدیران شهری خادمان مردم هستند و نباید این موضوع را فراموش کنیم.

پیگیری حکم شهردار منتخب و درخواست بازنشستگی مدیرانی که بیش از سی سال خدمت کرده اند، از دیگر مواردی بود که سیده منیره قوامی در خصوص آنها در صحن علنی شورای اسلامی شهر قزوین سخن گفت.
 

/پایان پیام/

تصاویر مرتبط