سه‌شنبه ۱۳۹۸/۰۷/۳۰

چگینی:

ساماندهی محور نسیم شمال در گرو مشارکت همگانی است

ساماندهی محور نسیم شمال با وجود تامین اعتبار از سوی شهرداری، از دستور کار سایر دستگاه های مرتبط خارج شده است و اجرای آن نیازمند مشارکت همه دستگاه ها با شهرداری قزوین است.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ احد چگینی عضو پارلمان محلی این شهر در جلسه علنی شورا با بیان این مطلب اظهار داشت: از شهروندان بابت عدم اجرای این طرح عذرخواهی می کنم؛ زیرا اجرای این طرح از قبیل زیرسازی، ترمیم و آسفالت فعلا از دستور کار دستگاهها ی مربوطه خارج شده است.

وی همچنین در بخش دیگری از سخنانش، با توجه به بارندگی های سطح شهر گفت: در پی این بارش ها 50 هزار متر مربع از زیرسازی‌های معابر در خطر تخریب قرار گرفته است و نداشتن تولیت مناسب این آسیب ها را بیشتر می‌کند.

این عضو شورای اسلامی شهر قزوین در ادامه با اشاره به موضوع کمبود قیر در قزوین اظهار داشت: در شأن شهری مانند قزوین با تعداد زیاد پروژه های عمرانی نیست که سهمیه قیر آن حدود 30 تن باشد؛ بنابراین ضروری است این موضوع پیگیری و در اولویت کاری شهرداری باشد.

چگینی در این جلسه بر ضرورت تعیین تکلیف هر چه سریعتر پل امام رضا(ع) تأکید و بیان کرد: این پروژه با استفاده از خرد جمعی و حضور افرادی کلنگ زنی و اجرا شد که مباحث عمرانی استان را پیگیری و اجرا می کنند؛ بنابراین باید در شرایط فعلی به فکر چاره و راه حلی برای ادامه اجرای این پروژه و رفع مشکلات مردم باشیم.
 

/پایان پیام/

تصاویر مرتبط