سه‌شنبه ۱۳۹۸/۰۷/۳۰

دقیقی:

ضرورت حفظ منظر باغستان در ساماندهی ورودی‌های شهر

ساماندهی ورودی‌های شهر قزوین به خصوص بلوار آیت الله خامنه ای (مد‌ظله‌العالی) با حفظ منظر باغستان سنتی در اولویت کاری مدیریت شهرداری قرار گیرد.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ سعید دقیقی از اعضای پارلمان محلی این شهر در صحن علنی شورا با تأکید بر این مطلب اظهار داشت: با توجه به اینکه ورودی های شهر قزوین به لحاظ سیما و منظر شهری وضعیت خوبی ندارند، ضرورت دارد ساماندهی آنها به خصوص بلوار آیت الله خامنه ای(مد‌ظله‌العالی) در دستور کار مجموعه مدیریت شهری قزوین باشد.

وی خاطرنشان کرد: برای ساماندهی ورودی های شهر به ویژه بلوار آیت الله خامنه ای(مد‌ظله‌العالی) می توان به طرحی که در گذشته در این زمینه تهیه و تصویب شده است، توجه کرد؛ چراکه کارشناسان دراین طرح علاوه بر حذف الودگی های بصری در این بلوار به منظر باغستان نیز توجه داشتند.

دقیقی در بخش دیگری از سخنانش با اظهار تأسف از مسکوت ماندن اجرای طرح ساماندهی محور نسیم شمال اظهار داشت: با وجود اینکه این پروژه خارج از وظایف شهرداری بود؛ اما شهرداری و شورای شهر با تامین اعتبار و مشارکت در اجرای این طرح، سعی در رفع مشکلات و پاسخگویی به نیازهای شهروندان داشتند.

این عضو شورای اسلامی شهر قزوین در پایان سخنانش از مدیریت ارشد استان خواست تا مشکلات فنی و اجرایی این پروژه را رفع کند؛ چرا که در حال حاضر این محور وضعیت خوبی ندارد.
 

/پایان پیام/

تصاویر مرتبط