سه‌شنبه ۱۳۹۸/۰۷/۲۳

دقیقی:

ورزش قهرمانی مورد توجه قرار گیرد

تلاش برای توسعه ورزش قهرمانی به توسعه ورزش همگانی کمک می کند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ سعید دقیقی رییس کمیسیون املاک و توافقات شورای اسلامی شهر قزوین در جلسه علنی شورا در سخنانی به اهمیت ورزش در سلامت افراد اشاره و بیان کرد: در جهان توسعه یافته توجه به ورزش در سبد هزینه خانوار تعریف شده است و هر فردی که زندگی شادابی دارد؛ به طور قطع فعالیت های ورزشی را در برنامه کاری خود قرار داده است.

وی افزود: پس از انقلاب اسلامی ایران، در حوزه ورزش همگانی و قهرمانی پیشرفت های زیادی کسب شده است و شهرداری ها در ایجاد شادابی و نشاط نقش مهمی در فراهم آوردن بسترهای فعالیت های ورزشی دارند.

وی با اشاره به اینکه پویا شدن بعد ورزش همگانی کمی سخت است، تاکید کرد: توجه به ورزش قهرمانی و پویا شدن آن بهترین شرایط را برای فعالیتهای ورزش همگانی فراهم می کند؛ چراکه باعث ایجاد انگیزه میان شهروندان می شود.

به گفته این عضو شورای اسلامی شهر قزوین، تلاش برای فعالیت در عرصه ورزش قهرمانی دامنه ورزش همگانی را توسعه خواهد داد.

رییس کمیسیون املاک شورای اسلامی شهر قزوین با اشاره به مطالعات فیزیکی و ساختاری نوجوانان و جوانان شهرهای تبریز و قزوین اظهار داشت: اگر جوانان شهر تبریز به لحاظ ساختار فیزیکی در وضعیت بهتری نسبت به جوانان قزوینی قرار دارند، به دلیل حضور آنان در ورزش قهرمانی است.

وی، ضمن تقدیر از تلاش اعضای شورای شهر قزوین در توسعه زیرساختهای ورزش قهرمانی و همگانی تصریح کرد: در مقایسه با گذشته اقدامات خوبی در بحث ورزش صورت گرفته است؛ به گونه ای که شاهد رشد 600 تا700 درصدی نسبت به دوره های قبل هستیم و حضور در لیگ برتر و دسته یک در تیم های بسکتبال، والیبال و فوتسال نشان از این عملکرد خوب دارد.

دقیقی اظهار امیدواری کرد: بتوان در مسیر فراهم آوردن زیر ساخت های ورزشی همچنان اقدامات پا برجا و خوبی انجام داد.
 

این عضو شورای اسلامی شهر قزوین در پایان، خواستار تعیین تکلیف احداث مجموعه فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارکنان شهرداری قزوین شد و گفت: با وجود اختصاص بودجه 8 میلیارد تومانی هنوز جانمایی این پروژه انجام نشده است و باید شهرداری در این راستا اقدام کند.
 

/پایان پیام/

تصاویر مرتبط