شنبه ۱۳۹۸/۰۷/۱۳

حق شناس:

حل مشکل پروژه شهید انصاری از اولویت های شهردار آینده باشد

نامزدهای تصدی پست شهرداری قزوین، باید برنامه ای برای برون رفت از مشکل پروژه شهید انصاری شرقی داشته باشند؛ زیرا حل مشکل این پروژه باید از اولویت های کاری شهردار آینده قزوین باشد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ محسن حق شناس عضو پارلمان محلی این شهر در جلسه علنی شورا که با دستور کار بررسی برنامه نامزدهای تصدی شهرداری قزوین برگزار شد، اظهار داشت:

درحال حاضر یکی از پروژه های مهم و نیمه تمام شهر، اجرای طرح شهید انصاری شرقی است و در این راستا باید نامزدهای شهرداری قزوین برنامه های خود را برای برون رفت از این مشکل به طور شفاف اعلام کنند.

وی، همچنین در خصوص فعال سازی کدهای اعتباری برای رفع مشکلات مالی شهرداری که از سوی یکی از نامزدها مطرح شده بود از وی خواست تا در خصوص این کدها و استفاده از آنها برای بهره مندی ببشتر در جذب اعتبارات و رفع مشکل بدهی توضیحات بیشتری ارائه کند.

حق شناس، همچنین از نامزدهای تصدی پست شهرداری قزوین خواست در خصوص اولویتهای کاری خود پس از احراز این پست و رفع مهمترین مشکلات شهر قزوین و مدیریت مردم سالارانه توضیحاتی ارائه کنند.

این عضو شورای اسلامی شهر قزوین در بخش دیگری از این جلسه، در خصوص لایحه شهرداری پیرامون واگذاری ساختمانی به منظور ایجاد ستاد پیشگیری از وقوع جرم دادگاه درمان مدار در منطقه آهنگر بازار گفت: اصل لایحه و دوفوریت بودن آن مخدوش است و در خصوص مکان یابی این ساختمان نیز باید مطالعه بیشتری صورت گیرد؛ چراکه ساختمان و مکان آن برای این کاربری مناسب نیست و لحاظ این کاربری در ساختمانی در این محدوده تشویق مشکل در محله مذکور است.
 

/پایان پیام/

تصاویر مرتبط