شنبه ۱۳۹۸/۰۷/۱۳

چگینی:

شهردار آینده قزوین فارغ از گرایشات سیاسی عمل کند

مجموعه شهرداری نباید کار کرد و نگاه سیاسی به موضوعات داشته باشد و لازم است شهردار آینده از بدنه و توان کارشناسی موجود در شهرداری استفاده کند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ احد چگینی عضو پارلمان محلی این شهر، در جلسه علنی شورا که با دستورکار بررسی برنامه های نامزدهای تصدی پست شهرداری قزوین برگزار شد، گفت: صالح ترین افراد در مدیریت شهری پرسنل شهرداری هستند و متاسفاته در برخی از جابه جایی ها شاهد کنار گذاشتن نیروهای متخصص هستیم که این شایسته نیست.

این مسئول، از شهردار آینده قزوین خواست در به کارگیری نیروهای پر توان بدنه شهرداری فارغ از گرایشات سیاسی عمل کند و به موضوعات غیرشهری و خارج از وظایف شهرداری ورود نکند.

وی از نامزدهای تصدی پست شهرداری قزوین خواست تا برنامه های خود را در خصوص بهره‌گیری از توان پرسنل شهرداری در مدیریت شهری، استفاده از ظرفیت های کشوری در حل مشکلات و جذب اعتبارات لازم و همچنین رفع گره 40 ساله پروژه شهید انصاری شرقی به صورت شفاف بیان کنند.

چگینی در بخش دیگری از این جلسه، بر ضرورت تسریع در روند اجرای طرح ساماندهی نسیم شمال تأکید و بیان کرد: با وجود اینکه 10 میلیارد تومان اعتبار از سوی شورای اسلامی شهر برای اجرای این پروژه مصوب شده است؛ اما تاکنون هیچ اقدام اجرایی در این خصوص صورت نگرفته است.

وی خاطرنشان کرد: شهرداری در اجرای این طرح به وظایف خود عمل کرده و هیچ قصوری در این زمینه نداشته است و لازم است سایر دستگاه های مربوطه اقدامات لازم را در این زمینه انجام دهند.

این عضو شورای اسلامی شهر قزوین، همچنین خواستار تعیین تکلیف و ورود مدیریت ارشد استان برای تسریع در روند اجرای این پروژه شد.

چگینی در خصوص لایحه واگذاری ساختمانی برای ایجاد ستاد پیشگیری دادگاه درمان مدار برای معتادین متجاهر نیز خاطرنشان کرد: جانمایی این مکان در منطقه ای که خود دارای معضلاتی از این جنس است، صلاح نیست و باید در جانمایی آن تجدید نظر شود.
 

/پایان پیام/

تصاویر مرتبط