شنبه ۱۳۹۸/۰۷/۱۳

داودی:

ساماندهی محور نسیم شمال در گرو ورود مدیریت ارشد استان است

رییس پارلمان محلی قزوین خواستار ورود مدیریت ارشد استان در تعیین تکلیف ساماندهی محور نسیم شمال شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ حکمت اله داودی رییس پارلمان محلی این شهر در جلسه علنی صحن شورا ضمن تاکید بر تسریع در روند اجرای پروژه ساماندهی آسفالت محور نسیم شمال اظهار داشت:
 

 اقدامات و تعهدات شهرداری در این راستا انجام شده و باید استانداری برای رفع مشکل تأخیر در انجام این پروژه ورود کند.

وی تأکید کرد: باید برای خلل وارد نشدن در تردد شهروندان و عدم بروز مشکلات ترافیکی با هماهنگی پلیس راهور مسیر جایگزین در این محدوده مشخص شود.

وی در بخش دیگری از سخنانش در این جلسه،خواستار در نظر گرفتن فضایی برای مکتب تعزیه در طرح ساماندهی آستان مقدس امامزاده حسین(ع) قزوین شد.

رییس پارلمان محلی قزوین، همچنین با توجه به فرا رسیدن روز روستا خاطرنشان کرد: باید به مقوله تولید در روستاها توجه بیشتری صورت گیرد تا شاهد مهاجرت بی رویه روستاییان به شهر ها نباشیم.

به گفته داودی، مهاجرت روستاییان به شهرها و حاشیه نشینی آنها باعث ایجاد مشکلات متعددی در شهرها می شود که می توان با فراهم آوردن بسترهای مناسب در روستاها از این روند جلوگیری کرد.

داودی در ادامه این جلسه، خواستار ارائه برنامه نامزدهای تصدی پست شهرداری قزوین و ارائه راهکار از سوی آنها برای ساماندهی وضعیت پروژه های عمرانی و بدهی های شهرداری و ایجاد درآمد پایدار در شهرداری قزوین شد.
/پایان پیام/

تصاویر مرتبط