شنبه ۱۳۹۸/۰۶/۰۲

داودی:

پروژه های مجموعه مدیریت شهری قزوین طبق برنامه ریزی صورت گرفته برای سال جاری در حال انجام است

حکمت اله داودی، رییس شورای اسلامی شهر قزوین، در آیین افتتاح پروژه های شهری ضمن گرامیداشت هفته دولت، گفت: مجموعه مدیریت شهری در سال جاری برنامه های اجرایی، عمرانی، فرهنگی و ترافیکی فراوانی تدوین کرد که طبق برنامه ریزی در حال انجام است.

داودی افزود: پروژه های متعددی که به مناسبت گرامیداشت هفته دولت افتتاح می شوند، توسط نیروی کارشناسی مجموعه مدیریت شهری انجام شده است.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: دومین اتوبوس گردشگری از پروژه هایی است که افتتاح می شود که طراحی و اجرای آن توسط مجموعه مدیریت شهری انجام شده است.

رییس شورای اسلامی شهر یادآور شد: خودروی مختص معلولان در سازمان اتوبوسرانی شهرداری قزوین طراحی شده و خدمات خود را به صورت رایگان به معلولان و جانبازان ارائه می دهد.

وی با اشاره به افتتاح فاز دو بوستان بوستان امام علی (ع) گفت: در این بوستان، اولین اتاق مادر و کودک در سطح شهر قزوین طراحی و اجرا شده است.

داودی با تاکید بر تاثیر روان سازی ترافیک در کاهش آلودگی هوا و مصرف سوخت گفت: احداث دوربرگردان سید حسن نصر الله باعث کاهش ۳۰ درصدی ترافیک می شود.
 

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: مجموعه مدیریت شهری درصدد است، قزوین در افق ۱۴۰۴ شهری الکترونیک باشد، از این رو با ایجاد خدمات الکترونیکی در سازمان فناوری اطلاعات خدمات چهره به چهره را کاهش و در آینده ارائه پروانه های ساختمانی نیز با این سیستم انجام می شود.
 

:رییس شورای اسلامی شهر خاطرنشان کرد: پروژه های بزرگ دیگر مجموعه مدیریت قزوین نیز طبق برنامه ریزی صورت گرفته برای سال ۹۸ در حال انجام است.

وی در پایان تاکید کرد: امیدواریم در مجموعه مدیریت شهری بتوانیم خدماتی در شان شهروندان قزوینی ارایه دهیم.
 

تصاویر مرتبط