یکشنبه ۱۳۹۳/۱۱/۲۶

در اولين جلسه شوراي اسلامي شهر قزوين پس از خلق حماسه حضور تأکيدشد؛

سپاس از ملت انقلابي براي نقش آفريني گسترده در راهپيمايي 22 بهمن

رياست و اعضاي شوراي اسلامي شهر قزوين در جلسه اخير شورا در صحن علني به پاس قدرداني از حضور هميشه در صحنه ملت ايران در راهپيمايي يوم ا... 22 بهمن و حماسه دوباره اي که در سال جاري خلق شد، اين ملت را لايق بهترين خدمتگزاري ها از سوي مسئولان امر دانستند.

به گزارش روابط عمومي شوراي اسلامي شهر قزوين؛ عباس ظاهري در اولين جلسه پس پس از خلق حماسه حضور، با بيان اينکه 22 بهمن ماه برگ زرين ديگري به تاريخ پرشکوه کشورمان افزوده شد، اظهار داشت: از دير باز تاکنون پايبندي مردم به آرمانهاي نظام و انقلاب توطئه دشمنان را خنثي کرده است و به آنان اجازه نداده اهداف شوم خود را عملي سازند.

وي يادآورشد: امسال نيز همچون ادوار گذشته دست دشمنان با قدمهاي استوار، دستهاي گره کرده و  شعارهاي استکبار ستيز بسته شد تا باز هم چند گام ديگر عقب نشيني کندو اين اتفاق مهمي در راستاي اعتلاي هرچه بيشتر اسلام و مسلمين خواهد بود.

ظاهري همچنين اين حضور شايسته و پويا را مقدمه اي براي تلاش هرچه بيشتر مسئولان در خدمت رساني و انجام وظايفشان دانست و يادآورشد: شرايط حساس کشور در عرصه جهاني و مشکلات اقتصادي که وجود دارد همگي بر وضعيت معيشت مردم تأثير گذار بوده است.

رياست شوراي اسلامي شهرمان يادآورشد: در شرايطي که حلقه تحريم ها و سخت گيري هاي دشمن تنگ تر مي شود، مسئولان وظايف و مسئوليتهاي پررنگ تري در قبال مردم پيدا مي کنند تا اين انقلاب را با توجه به تمامي اهداف والايي که دنبال مي کند به سر منزل مقصود و دست صاحب اصلي آن که امام عصر (عج) است، برسانند.

ملت ايران درس حماسه حضور را به خوبي فرا گرفتند

فاطمه اشدري رئيس کميسيون پيگيري و نظارت شورا نيز تأکيد کرد: مردم ولايت مدارو هميشه در صحنه قزوين همانند ديگر هموطنان در نقاط مختلف ايران خوش درخشيدندو نيازي به هيچ گونه تکليف، سفارش و تأکيدي براي حضور نداشته و ندارند و خود را مکلف مي دانند که با شور و شعف آگاهانه و پايبندي به ارزشهاي معنوي و انقلابي بار ديگر در عرصه جهاني نقش آفرين شوند.

وي با تأکيد بر اينکه فرياد مرگ بر امريکا نشان از بيداري و هشياري ملت ايران بوده و در راهپيمايي بار ديگر به گوش جهان رسانده شد، ادامه داد: ايران و ايراني در سايه ولايت از هيچ تحريم و تهديدي نمي هراسدو ثابت قدم در تاريخ ايستاده است و هرچند که در زمان پيروزي انقلاب، جنگ تحميلي و پس از آن با تهاجم فرهنگي سعي داشته ملت و نظام را دچار آسيب و ضعف نمايد ولي همواره اين دشمني ها با درايت و رهبري انديشمندانه امام خامنه اي خنثي شده است.

اشدري در پايان تأکيد کرد: امروز به جايي رسيديم که ارزشها و آرمانهاي انقلاب به تمام جهان صادر مي شودو فرياد ظلم ستيزي و حق طلبي ملت ايران در بين ديگر مردم جهان از جايگاه خاصي برخوردار شده تا اين مهم مقدمه اي براي سرانجام يافتن اين انقلاب به سر منزل مقصود باشد.

مسئولان حق مطلب را درباره مردم ادا کنند

فرج ا... فصيحي رامندي رئيس کميسيون خدمات شهري شورا ضمن تشکر و قدرداني از حضور مقتدرانه مردم در راهپيمايي 22 بهمن تأکيد کرد: مردم بر گردن مسئولان حق دارندو مديران و مسئولان بايد حق مطلب را درباره آنها ادا کنند.

همچنان در صحنه خواهيم بود

محمد رضا صديقي رئيس کميسيون شوراياري نيز گفت: از مردم عزيز ايران و به ويژه ملت شهيد پرور قزوين به خاطر حضور گسترده و چشمگير راهپيمايي اخير تشکر و قدرداني دارم.

وي اين حضور را ناشي از پيمان مجدد مردم با آرمانهاي انقلاب و نظام اسلامي برشمردو افزود: دوباره درس فراموش نشدني به دشمنان انقلاب داده شدو ملت بار ديگر خطاب به دشمن تأکيد کرد که ما در صحنه دفاع از ميهن اسلامي خود، بوده ايم، هستيم و خواهيم بود.

آرمانهاي انقلاب در سطح جهان مورد تأييد است

همچنين حسين غياثوند رياست کميسيون شهرسازي ضمن حضور گسترده مردم استان قزوين و ايران اسلامي در راهپيمايي يوم ا... 22 بهمن را ستودو گفت: آرمانها و اهداف اين انقلاب نه تنها در بين ملت مسلمان ايران از جايگاه والايي برخوردار است بلکه به آن جايگاه و اقتدار رسيديم که بازتابهاي اين حرکت مردمي پس از گذشت حدود چهار دهه در سطح جهان مطرح و مورد تأکيد قرار گرفته است.

انقلاب اسلامي ايران ريشه دار و مستحکم تر مي شود

علي صادقي نيارکي رئيس کميسيون اداري و مالي شوراي شهر نيز ضمن قدر داني از حضور حماسي مردم ايران در خلق حماسه اي ديگر، عنوان کرد: 22 بهمن هر سال زماني مغتنم براي بيعت دوباره ملت با آرمانها و اهداف رهبر کبير انقلاب و شهدا، و نظام جمهوري اسلامي است و اين حضور ارزشمند هر چه قدر که به عمر انقلاب افزوده مي شود، مستحکم تر ريشه دار تر مي شود.

پايان پيام/1178/بهمن93

تصاویر مرتبط