شنبه ۱۳۹۳/۱۱/۲۵

فاطمه اشدري، عضو شوراي اسلامي شهر قزوين:

نفع عمومي، در پروژه تله سي يژ از اهميت خاصي برخوردار باشد

عضو شوراي اسلامي شهر قزوين بر عمومي تر نمودن کاربرد تله سي يژ قزوين در منطقه زرشک و کامان تأکيدکردو گفت: اين مکان از قابليت تبديل شدن به قطب گردشگري برخوردار است و نفع عمومي در ادامه يافتن اين پروژه بايد در نظر گرفته شود.

به گزارش روابط عمومي شوراي اسلامي شهر قزوين؛ فاطمه اشدري در جلسه شوراي اسلامي شهر قزوين اظهار داشت: طبق لايحه‌اي مبني بر تکميل منطقه گردشگري کامان و زرشک، رفع مشکلات خط تله‌سي‌يژ مطرح و مشخص شد که پيمانکاران و دستگاه‌هاي مسئول بايد بيش از گذشته به اين پروژه اهميت دهند.

وي افزود: مشکلاتي در پست‌هاي ابتدايي، کيفيت و کاربرد وجود دارد که مي تواند با نظارت و مديريت درست رفع شودو از طرفي نبايد فراموش کرد که تله سي يژ براي شهروندان طراحي و ساخته شده و تأمين امنيت آن از ضروريات است.

عضو شوراي شهر قزوين بيان کرد: کاربري و ويژگي اصلي تله سي يژ قزوين بايد مناسب براي عموم مردم باشد و مديريت شهري متولي اصلي چرخه راه اندازي و اداره مناسب اين مجموعه نام مي گيردو مسئوليتي مشخص و تعيين شده در اين رابطه دارد.

اين عضو شورا در پايان خاطرنشان کرد: فضاي مناسب و ايجاد تفريحگاه که مردم در آن نفسي تازه کنند بسيار مطلوب است اما اين وسيله نبايد در اختيار عموم مردم قرار گيردو بايد در اين زمينه به امنيت مردم توجه شود.

پايان پيام/1175/بهمن93

تصاویر مرتبط