دوشنبه ۱۳۹۳/۱۱/۲۰

ظاهري، رئيس شوراي اسلامي شهر قزوين:

جشن ها و تزئينات شهر به مناسبت دهه فجر، پرشور و شايسته باشد

رئيس شوراي اسلامي شهر قزوين با اشاره به شرايط امروز کشورمان در عرصه جهاني و مذاکرات با گروه 1+5 اظهار داشت: شرايط کشورمان در جهان به گونه اي است که هر اقدام کوچک مثبت و يا منفي در داخل، شرايط جديدي را در سطح وسيع تر براي کشور رقم مي زدندو لازم است، در اين برهه حساس، شايسته و با شکوه خاصي به استقبال يوم ا... 22 بهمن برويم.

به گزارش روابط عمومي شوراي اسلامي شهر قزوين؛ عباس ظاهري در جلسه علني شوراي شهر با تأکيد به برگزاري پرشور جشن انقلاب و فضاسازي و تزئينات چشمگير در شهر، اظهارداشت: تمامي دستگاهها، ادارات و نهادهاي مختلف و مديريت شهري با برگزاري مراسم، جشنها و فضاسازي هاي مناسب مي توانند، استقبال خوبي از يوم ا... 22 بهمن سال 93 داشته باشندو بيش از گذشته به اين امر مهم، توجه نمايند. 

وي با اشاره به ادوار و سالهاي گذشته در فضا سازي شهر و برگزاري جشنهاي انقلاب، يادآورشد: بهمن ماه، شاخص و نمادي ارزشمند از تولد و شکوفايي انقلابي است که در جهان با رهبري و درايت امام خميني (ره) خوش درخشيدو ملتي را با خود همراه ساخت که شجاعانه پاي آرمانهاي والاي اين انقلاب ايستادگي کردند.

ظاهري با اشاره به فرارسيدن يوم ا... 22 بهمن ماه يادآور شد: جهان، منتظر حضور گسترده ملت هميشه در صحنه ايران، در حمايت و پشتيباني از آرمانها و اهداف والايي است که در بيش از سه دهه گذشته با نثار خون شهداي والا مقام انقلاب و جنگ تحميلي، تا به امروز براي ما، به يادگار مانده است.

شهرداري و ديگر دستگاهها بايد فعالانه و پرشور عمل کنند

رئيس کميسيون فرهنگي شوراي اسلامي شهر نيز در اين رابطه با اشاره به انتقاد امام جمعه محترم موقت از کمرنگ بودن فضاها سازي ها و جشن ها در ايام دهه مبارک فجر، اظهار داشت: تردد در شهر و رصد عملکرد ادارات و نهادهاي مختلف و حتي واحدهاي صنفي، اين روند را نشان مي دهد.

وي تأکيد کرد: ضمن اينکه شهرداري بايد به وظايف خود عمل کند، ديگر دستگاهها نيز بنا به تأکيد استاندار بايد در اين رابطه فعالانه عمل کنند به عنوان نمونه پنج هزارو 400 مغازه در سطح شهر وجود دارد که اگر هريک از آنها يک پرچم نصب کنند در بيش از پنج هزار نقطه شهر پيروزي انقلاب گرامي داشته مي شود.   

پايان پيام/1170/بهمن93

تصاویر مرتبط