شنبه ۱۳۹۳/۱۱/۱۸

عضو شوراي شهر قزوين و سخنگوي شوراي عالي استانها:

خواسته هاي شوراياران در بودجه 94 قزوين لحاظ مي شود

عضو شوراي اسلامي شهر قزوين و سخنگوي شوراي عالي استانها در چهارمين کارگاه شوراياري ها تأکيد کرد: شوراياران خواسته ها و مشکلات منطقه خود را مطرح کنند تا براي رسيدگي و لحاظ در بودجه سال 94 شهرداري قزوين مورد توجه مسئولان و متوليان قرار بگيرد.

به گزارش روابط عمومي شوراي اسلامي شهر قزوين؛ احد چگيني رئيس کميسيون املاک و توافقات شورا در اين جلسه ضمن گراميداشت دهه مبارک فجر افزود: انقلاب اسلامي با نقش برجسته اي که امام راحل داشتندو برنامه اي که براي بنا کردن حکومت شيعي و ناب اسلامي به اجرا درآوردند، تحولي اساسي در تاريخ سياسي کشورمان ايجاد کرد.

وي در ادامه اعضاي شوراي شهر و روستا را منتخبين بي واسطه مردم دانست و افزود: انتخاب شوراياران به شکل محلي از سوي منتخبين مردم به منظور تحقق مسائل اجرايي و نظارتي اقدام مهمي است که جايگاه شوراياران را به عنوان بازوان اجرايي شوراها ارتقاء مي دهد.

نماينده شوراي اسلامي شهر قزوين در شوراي عالي استانها خبرداد: در تهران لايحه اي تنطيم شده که شوراياران به شکل قانوني و انتخاباتي برگزيده شوند که ما نيز در شوراي عالي استانها پيگير هستيم تا اين مهم در قزوين نيز اجرايي شود.

گفتني است، در ادامه جلسه فرزانه نظري پور معاونت شهرسازي و معماري شهرداري قزوين، مديران عامل سازمانهاي نوسازي و بهسازي، زيبا سازي و عمران پاسخگوي سؤالات، دغدغه ها و پيشنهادات شوراياران نواحي متصل و منفصل شهري شدندو قول مساعد براي حل آنها را دادند.

پايان پيام/1167/بهمن93

تصاویر مرتبط