سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۱۶

رئيس كميسيون خدمات شهري پارلمان محلي قزوين خواستار شد؛

استفاده از طرح های برتر رویداد شتاب در حوزه پسماند شهرداری قزوین

از طرحهای برتر در زمینه تفکیک زباله و حوزه پسماند که در رویداد شتاب دانشگاه علمی_ کاربردی شهرداری قزوین برگزار شد، استفاده شود.

زهرا یوسفی رییس کمیسیون خدمات شهری پارلمان محلی قزوین در جلسه شورابا بیان این مطلب اظهار داشت: به تازگی رویداد شتاب در حوزه مدیریت پسماند و با موضوع تفکیک زباله از مبداء به همت دانشگاه علمی_ کاربردی شهرداری قزوین و بصورت مجازی برگزار شد و در نهايت از بین ۴۲ ایده ، سه طرح برتر در این حوزه انتخاب و معرفی شده است.

وی افزود : لازم است از ریاست دانشگاه علمی_ کاربردی شهرداری و همکارانشان دعوت شود تا در یکی از جلسات شورای شهر حضور یافته و نتایج این رویداد ارزشمند را بیان نمایند تا با حمایت از ایده های برتر بتوانیم به عملیاتی شدن آن کمک کنیم .

یوسفی در ادامه سخنانش از اقدامات مناسب سازمان پسماند در مدیریت جمع آوری زباله، مدیریت صحيح در روزهای بارندگی وآغاز ساماندهی سایت پسماند محمدآباد قدردانی کرد.

وی همچنین خواستار حضور متخصصين سازمان فناوری و اطلاعات شهرداری قزوين در صحن شورا و ارايه سامانه "پاک روب" شد و گفت: این اپلیکیشن توسط متخصصین حوزه فاوای شهرداری قزوین طراحی شده و استارت بسیارخوبی در بحث تفکیک زباله از مبداء است که مدتی است منتظر حضور شورای شهر برای رونمایی و شروع به كار است .

وی افزود : پس از رونمایی طرح در شورا لازم است از تمام توان شهرداری برای اطلاع رسانی طرح به همشهریان استفاده شود تا ضمن ثبت نام شهروندان ، شاهد گامی مثبت و موثر در بحث تفکیک زباله از مبداء باشیم .

 

پایان پیام/
 

تصاویر مرتبط