سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۱۶

در سی و هشتمین جلسه شورای اسلامی شهر قزوین در سال جاری مصوب شد؛

نامگذاری ۲۷ معبر و بوستان در شهر قزوین

در سی و هشتمین جلسه شورای اسلامی شهر قزوین، اعضا پس از بررسی لوایح و نامه های واصله از سوی شهرداری قزوین با نامگذاری جدید و تغییر نام ۲۷ معبر و بوستان در سطح شهر موافقت کردند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ طبق این مصوبه، نام شهدا، هنرمندان، ورزشکاران و شخصیت های برجسته تاریخ معاصر قزوین بر روی این ٢٧ معبر و بوستان نهاده شد.

براساس این گزارش؛ در این جلسه، نمایندگان مردم در پارلمان محلی قزوین با تغییر نام ۱۶ معبر به نام شهدای شهر قزوین موافقت کردند. همچنین بر روی ۳ بوستان تازه تاسیس شهر نیز نام های سلامت، پرواز و نیایش نهاده شد.

این گزارش خاطرنشان می کند؛ نامگذاری یکی از کوچه های شهر قزوین به نام شهید میانه ساز از شهدای مدافع سلامت و نامگذاری یک بوستان و یک کوچه به نامه استاد آصف زاده از اساتید هنرهای تجسمی و استاد ناصر ایزدفر از اساتید تئاتر قزوین از دیگر مصوبات این جلسه شورای اسلامی شهر قزوین بود.

این گزارش می افزاید؛ همچنین طبق مصوبه شورای اسلامی شهر قزوین، ۶ کوچه به نام ورزشکاران و پهلوانان قزوینی از جمله مهدی یعقوبی، سید کریم مومنی، سید رحمت اله مصلایی، حبیب اله کریم زاده، محمود بابا شاهوردی و فاطمه نجفی قهرمانان مزین می شود.
 

 

پایان پیام/

تصاویر مرتبط