سه‌شنبه ۱۳۹۹/۰۲/۳۰

دقیقی:

تعیین تکلیف مدیریت مجموعه ورزشی شقایق

رییس کمیسیون املاک و مستغلات شورای اسلامی شهر قزوین در جلسه پارلمان محلی این شهر، خواستار تعیین تکلیف مدیریت مجموعه ورزشی شقایق از سوی شهرداری شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ سعید دقیقی رییس کمیسیون املاک و توافقات پارلمان محلی قزوین درجلسه شورا، با بیان این مطلب گفت: با وجود این که مجموعه ورزشی شقایق در بهترین نقطه شهر واقع شده است؛ وضعیت مناسبی ندارد که باید به آن رسیدگی شود.

وی افزود: تاکنون بارها به منظور حل مشکلات این مجموعه به شهرداری قزوین تذکر داده شده؛ اما تاکنون اقدام جدی در این زمینه صورت نگرفته است.

دقیقی با تاکید بر ضرورت رفع مشکلات این مجموعه و تعیین تکلیف مدیریت آن گفت: شهرداري در صورت نياز می تواند مدیریت آن را به پیمانکار و یا بخش خصوصی واگذار كند.

دقیقی همچنین در بخش دیگری از سخنانش، خواستار جانمایی و تعیین تکلیف مجتمع فرهنگی و ورزشی کارکنان شهرداری قزوین شد وگفت: یکسال است که این موضوع را مطرح می کنم؛ اما هیچ پیگیری صورت نمی گیرد، حتی این موضوع از ردیف بودجه امسال نیز حذف شده است.

وی خواستار پیگیری جدی شورای اسلامی شهر قزوین درخصوص احداث این مجتمع شد.

رییس کمیسیون املاک و مستغلات پارلمان محلی قزوین، همچنین خواستار اجرای مصوبه شورا در خصوص ارائه ُبن ارزاق ماه مبارک رمضان به رانندگان آژانس شاغل در شهرداری قزوین شد.

پایان پیام/

تصاویر مرتبط